Запрошуємо на навчання за спеціальністю «Фінанси, банківська справа та страхування»!

МИ НЕ ПРОПОНУЄМО ТРАДИЦІЙНУ ОСВІТУ – МИ ПРОПОНУЄМО

МАЙБУТНЄ ВАШОЇ МРІЇ!

Для молоді, яка сьогодні закінчує школи, ліцеї та коледжі, саме час задуматись над вибором професії.

Якщо Ви – творча, нестандартно мисляча особистість, із цікавістю слідкуєте за новинами економіки та бізнесу, маєте бажання вчитись і бачите себе у майбутньому успішною особистістю, – тоді варто звернути увагу на таку професію як ФІНАНСИСТ.

Випускники спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» можуть успішно працювати на престижних посадах у:

- Державній фіскальній службі;

- Державній казначейській службі;

- Державній фінансовій інспекції;

- Державній аудиторській службі;

- Національному банку;

- Пенсійному фонді;

- сфері банківського обслуговування та підприємництва;

- сфері надання страхових, аудиторських та фінансових послуг.

Науково-педагогічним і студентським колективами кафедри фінансів, банківської справи та страхування досліджуються питання соціального захисту, оподаткування, страхування, кредитного забезпечення, бюджетного фінансування та ін.

Навчання здійснюється за новими, адаптованими до вимог Європейського Союзу, навчальними програмами та на сучасній матеріальній базі.

Кафедра знаходиться в окремому навчальному корпусі, забезпечена лекційними аудиторіями, обладнаними сучасними мультимедійними засобами.

Спеціальність «Фінанси, банківська справа та страхування» – це:

- престиж: перевага працевлаштування випускника на ринку праці;

- високий професіоналізм: володіння новітніми інформаційними та освітніми технологіями;

- унікальність: професійні знання, що відповідають вимогам часу;

- перспектива: швидке кар’єрне зростання у реальному секторі економіки,

- забезпечене майбутнє успішної особистості та безпрограшний вибір!

Підготовку фахівців здійснює коллектив висококваліфікованих викладачів, кожен з яких має значний досвід практичної роботи. Наукові здобутки та ґрунтовні методичні розробки кафедри стали основою для проведення міжнародних і всеукраїнських науково-практичних і студентських конференцій, круглих столів, олімпіад.

На кафедрі діє науково-дослідна лабораторія «Соціальні ініціативи», на базі якої проводяться зустрічі з провідними фахівцями сфер соціального захисту, страхування, бюджетного фінансування та кредитування.

Тож якщо Ви прагнете досягти у житті успіху, виокремлюватися здобутками серед колег і однолітків, націлені на майбутнє, а Ваша мета – стати фахівцем найвищої кваліфікації, – кафедра фінансів, банківської справи та страхування факультету економіки і підприємництва Уманського національного університету садівництва чекає саме на ВАС!!!