Засідання робочих груп освітньо-професійних програм спеціальності "Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок"

Основою сучасного освітнього процесу спеціальності 072 "Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок" є розробка, розгляд і впровадження освітньо-професійних програм. Колектив кафедри фінансів, банківської справи та страхування Уманського національного університету садівництва зі всією відповідальністю щороку організовує зустріч робочих груп зі стейкголдерами, аби через тісне спілкування з практиками закладсти актуальний базис навчальної складової у підготовці здобувачів освіти за різними ступенями.

09 червня робочі групи освітніх програм спеціальності 072 "Фінанси, бюанківська справа, страхування та фондовий ринок" ступенів "Бакалавр", "Магістр" і "Доктор філософії" провели робочу зустріч з Сергієм ОЛІЙНИКОМ - стейкголдером, випускником спеціальності, а нині підприємцем, засновником OLEYNIK COMPANY. Під час обговорення особливу увагу учасники зосередили на переліку освітніх компонент програм і можливостях їх потенційного вдосконалення й актуалізації. Окремо було обговорено відповідність обов'язкових освітніх компонент переліку фахових компетентностей і програмних результатів навчання.

Проведена зустріч і дискусія дали можливість зауважити на потенційних можливостях розвитку освітніх програм на найближчу перспективу.

Леся БАРАБАШ, к.е.н., доцент кафедри фінансів. банківської справи та страхування