Знайомимося з особливостями роботи у системі Moodle»

21 вересня викладачі кафедри фінансів, банківської справи та страхування, у рамках заходів сприяння розвитку викладацької майстерності науково-педагогічних працівників Уманського національного університету садівництва, взяли участь в онлайн-вебінарі «Особливості роботи у системі Moodle».

Спікер заходу, кандидат економічних наук, доцент кафедри інформаційних технологій, начальник інформаційно-обчислювального центру УНУС Ярослав МИКОЛАЙЧУК детально розкрив основні моменти, особливості, зміни та доповнення в роботі системи Moodle.

Нині для викладача особливо цінно мати навички роботи з технічними засобами, широким спектром наявного програмного забезпечення, вміти якісно представити свої розробки та матеріали для студентів під час освітнього процесу. Адже вдосконалювати свої знання та навички надважливо для утримання відповідного освітнього рівня викладача.

Колектив кафедри дякує організаторам та спікерам онлайн-вебінару за надані цінні знання, дискусію та професіоналізм!

Юлія Улянич, к.е.н., доцент кафедри фінансів, банківської справи та страхування