Зустріч з професіоналами банківської справи

На кафедрі фінансів, банківської справи та страхування відбулась зустріч із начальником Уманського відділення №148/23 АБ «УКРГАЗБАНК» Русланом БОБОШКО та провідним економістом відділення Лілією СЕНЧЕНКО.

Спеціалісти банківської справи докладно розповіли про наявний спектр банківських послуг банку та дуже цікаву державну програму «Е-оселя».

Зокрема, Руслан Якович розповів про тенденції розвитку банківського сектору економіки, новинки серед банківських продуктів і послуг на ринку, акцентував увагу на перевагах оформлення державної програми «Е-оселя».

Лілія Володимирівна зорієнтувала присутніх в особливостях надання та оформлення програми «Е-оселя».

Зустріч пройшла в дружній атмосфері, зі жвавою дискусією та ознаменувалася цікавими знаннями про новітні банківські продукти.

Колектив кафедри вдячний запрошеним гостям, студентам спеціальності 072 за ініціативність, плідну працю й активну участь у житті кафедри фінансів, банківської справи та страхування.

Юлія УЛЯНИЧ, к.е.н., доцент кафедри фінансів, банківської справи та страхування УНУС