06.04.2022
Лекція зі стейкхолдером з навчальної дисципліни «Страхові послуги та діяльність страхових організацій»Читати повністю

06 квітня завідувачем кафедри фінансів, банківської справи та страхування, д.е.н., доцентом Оленою Прокопчук разом із запрошеним стейкхолдером – керівником ЦОК Черкаської дирекції ПрАТ «СК «АРСЕНАЛ Страхування» в м. Умань Оксаною Остроушко було проведено заняття з навчальної дисципліни «Страхові послуги та діяльність страхових організацій» на тему «Медичне страхування».

06.04.2022
Відбувся круглий стіл на тему  «Розвиток страхового ринку України»Читати повністю

Відбувся круглий стіл на тему «Розвиток страхового ринку України»

06 квітня кафедрою фінансів, банківської справи та страхування Уманського національного університету садівництва було проведено круглий стіл на тему «Розвиток страхового ринку України».

Про платежі цікаво та з практичної точки зоруЧитати повністю

Про платежі цікаво та з практичної точки зору

У рамках вивчення дисципліни «Інформаційні системи і технології у фінансах» 11-кф групою, гостьовим лектором до вивчення теми «Системи електронних платежів в Україні і світі» був запрошений співзасновник Pro/line Trading (Постачальник телекомунікаційного обладнання в м. Умань) Костянтин Улянич

Лекція іноземною мовою з дисципліни "Бюджетна система"Читати повністю

Лекція іноземною мовою з дисципліни "Бюджетна система"

21 березня для здобувачів освіти 41-ф і 21к-ф груп денної форми навчання спеціальності 072 « Фінанси, банківська справа та страхування) було проведено лекцію з навчальної дисципліни «Бюджетна система» англійською мовою на тему: «Бюджетний дефіцит та джерела його фінансування».

Навчання як інструмент подолання стресуЧитати повністю

Навчання як інструмент подолання стресу

Колективом кафедри фінансів, банківської справи та страхування було організовано та проведено засідання студентського наукового гуртка «Юний фінансист». Метою засідання стало обговорення зі студентством ролі навчання під час війни.

Дуальна освіта фінансистів: вдалий стартЧитати повністю

Дуальна освіта фінансистів: вдалий старт

Здобувачка вищої освіти першого (бакалаврського) рівня, яка навчається за спеціальністю 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» Ірина КОЦУРЕНКО (21-ф група) розпочала практичну реалізацію дульної форми навчання в рамках Відокремленого підрозділу ПАТ «МХП» СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР «ФІНАНСИ».