Меню

Новини

02.11.2017
Зустріч з ГероємЧитати повністю

Зустріч з Героєм

Розмова була дуже щирою і відвертою . Кожен міг запитати про те, що цікавить, та отримати відповідь «із перших вуст». Ми вдячні за можливість поспілкуватись із щирим патріотом і справжнім захисником України, адже ця бесіда була надзвичайно важливою і потрібною для нас.

Читати повністю

31.10.2017
Цікава подорож кращої групи університетуЧитати повністю

Цікава подорож кращої групи університету

За підсумками конкурсу «Краща академічна група Уманського НУС» 2016–2017 навчального року перемогу виборола 52-фм група факультету економіки і підприємництва спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування». А нагородою за успіхи в навчанні та активну громадянську позицію для студентів стало не тільки загальне визнання, а й подарунок від адміністрації університету – туристична подорож до одного з найгарніших міст Європи – до стародавнього Львова.

Читати повністю

17.10.2017
Емоційна подорож до міста тисячі образівЧитати повністю

Емоційна подорож до міста тисячі образів

Вузькі вулички, вимощені стертою століттями і тисячами ніг бруківкою, водили подорожуючих між сповнених величі, таємниць і цікавих історій храмів, будинків, кав’ярень… Приязно споглядали на гостей міста примхливі скульптури, вабили нерозгданами таємницями підземелля, майже за кожним поворотом чатували студентів ласкаві камінні та мармурові леви…

Читати повністю