Спільна лекція – спільна роботаЧитати повністю

Спільна лекція – спільна робота

08 березня доцентом кафедри фінансів, банківської справи та страхування Уманського національного університету садівництва Юлією Улянич і доктором економічних наук, професором кафедри фінансів, банківської справи та страхування Вінницького національного аграрного університету Юлією Алескеровою у рамках вивчення дисципліни «Банківська справа» було проведено спільне лекційне заняття на тему «Валютний ринок та валютні операції в період воєнного стану».

Вивчаємо історію грошового обігу УкраїниЧитати повністю

Вивчаємо історію грошового обігу України

28 лютого викладачі та студенти спеціальності фінанси, банківська справа та страхування Уманського національного університету садівництва відвідали спеціальний віртуальний тур на тему «Історія грошового обігу України», зорганізований Музеєм грошей НБУ.

01.03.2023
Захист звітів здобувачів наукового ступеня «Доктор філософії»Читати повністю

Захист звітів здобувачів наукового ступеня «Доктор філософії»

28 лютого на кафедрі фінансів, банківської справи та страхування відбувся розгляд і обговорення звітів здобувачів наукового ступеня «Доктор філософії» спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування».

01.03.2023
Бути у відносинах – це тримати динамічну рівновагу на 2-колісному велосипедіЧитати повністю

Бути у відносинах – це тримати динамічну рівновагу на 2-колісному велосипеді

28 лютого практичним психологом Уманського національного університету садівництва Валентиною МАЗУРЕНКО була організована онлайн-зустріч для здобувачів вищої освіти та викладачів на тему «Психологія стосунків».

Про професійні особливості - англійською мовоюЧитати повністю

Про професійні особливості - англійською мовою

Однією з особливостей сучасного освітнього процесу його інтегрованість у міжнародний освітній простір. І досягти означеного можна за умови використання іноземної мови у професійному освітньому середовищі.

Кібергігієна - необхідність нашого часуЧитати повністю

Кібергігієна - необхідність нашого часу

З ініціативи Офісу підтримки вченого відбувся онлайн захід «Кібергігієна у житті та на роботі»