Меню

Новини

29.11.2017
Відбувся І етап Всеукраїнської олімпіади з навчальної дисципліни «Страхування»Читати повністю

Відбувся І етап Всеукраїнської олімпіади з навчальної дисципліни «Страхування»

29 листопада на кафедрі фінансів, банківської справи та страхування Уманського НУС, пройшов І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Страхування»

Читати повністю

22.11.2017
Збережемо природу – збережемо майбутнє – збережемо життя!Читати повністю

Збережемо природу – збережемо майбутнє – збережемо життя!

Дана конференція є одним з кроків проекту «Школа екологічної свідомості», що протягом 2017 року реалізовується Науково-дослідною лабораторією «Соціальні ініціативи» зазначеної кафедри за підтримки Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської обласної державної адміністрації, Відділу у справах сім’ї та молоді Уманської міської ради та адміністрації Уманського НУС.

Читати повністю

16.11.2017
Вітаємо з Міжнародним Днем студента!Читати повністю

Вітаємо з Міжнародним Днем студента!

Ми пишаємося вами, адже ви не лише прагнете знань, успішно здобуваючи їх, а й вражаєте всіх своїми талантами.

Читати повністю

15.11.2017
Знання основ фінансів – запорука успіху в майбутньомуЧитати повністю

Знання основ фінансів – запорука успіху в майбутньому

Не секрет, що в сучасному суспільстві, яке динамічно розвивається та постійно зазнає змін, фінансова грамотність стає невід’ємною складовою успішного майбутнього будь-якої людини. А починати формування основ цих знань потрібно ще в шкільному віці.

Читати повністю

02.11.2017
Зустріч з ГероємЧитати повністю

Зустріч з Героєм

Розмова була дуже щирою і відвертою . Кожен міг запитати про те, що цікавить, та отримати відповідь «із перших вуст». Ми вдячні за можливість поспілкуватись із щирим патріотом і справжнім захисником України, адже ця бесіда була надзвичайно важливою і потрібною для нас.

Читати повністю

31.10.2017
Цікава подорож кращої групи університетуЧитати повністю

Цікава подорож кращої групи університету

За підсумками конкурсу «Краща академічна група Уманського НУС» 2016–2017 навчального року перемогу виборола 52-фм група факультету економіки і підприємництва спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування». А нагородою за успіхи в навчанні та активну громадянську позицію для студентів стало не тільки загальне визнання, а й подарунок від адміністрації університету – туристична подорож до одного з найгарніших міст Європи – до стародавнього Львова.

Читати повністю