29.11.2017
Відбувся І етап Всеукраїнської олімпіади з навчальної дисципліни «Страхування»Читати повністю

Відбувся І етап Всеукраїнської олімпіади з навчальної дисципліни «Страхування»

29 листопада на кафедрі фінансів, банківської справи та страхування Уманського НУС, пройшов І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Страхування»

22.11.2017
Збережемо природу – збережемо майбутнє – збережемо життя!Читати повністю

Збережемо природу – збережемо майбутнє – збережемо життя!

Дана конференція є одним з кроків проекту «Школа екологічної свідомості», що протягом 2017 року реалізовується Науково-дослідною лабораторією «Соціальні ініціативи» зазначеної кафедри за підтримки Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської обласної державної адміністрації, Відділу у справах сім’ї та молоді Уманської міської ради та адміністрації Уманського НУС.

Вітаємо з Міжнародним Днем студента!Читати повністю

Вітаємо з Міжнародним Днем студента!

Ми пишаємося вами, адже ви не лише прагнете знань, успішно здобуваючи їх, а й вражаєте всіх своїми талантами.

15.11.2017
Знання основ фінансів – запорука успіху в майбутньомуЧитати повністю

Знання основ фінансів – запорука успіху в майбутньому

Не секрет, що в сучасному суспільстві, яке динамічно розвивається та постійно зазнає змін, фінансова грамотність стає невід’ємною складовою успішного майбутнього будь-якої людини. А починати формування основ цих знань потрібно ще в шкільному віці.

02.11.2017
Зустріч з ГероємЧитати повністю

Зустріч з Героєм

Розмова була дуже щирою і відвертою . Кожен міг запитати про те, що цікавить, та отримати відповідь «із перших вуст». Ми вдячні за можливість поспілкуватись із щирим патріотом і справжнім захисником України, адже ця бесіда була надзвичайно важливою і потрібною для нас.

31.10.2017
Цікава подорож кращої групи університетуЧитати повністю

Цікава подорож кращої групи університету

За підсумками конкурсу «Краща академічна група Уманського НУС» 2016–2017 навчального року перемогу виборола 52-фм група факультету економіки і підприємництва спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування». А нагородою за успіхи в навчанні та активну громадянську позицію для студентів стало не тільки загальне визнання, а й подарунок від адміністрації університету – туристична подорож до одного з найгарніших міст Європи – до стародавнього Львова.