20.10.2023
Поглиблене вивчення кредитування: актуальні тенденції та інновації в банківському секторіЧитати повністю

У рамках вивчення предмету «Фінанси підприємства» та відповідно до навчального плану відбулося відкрите заняття на тему: «Кредитування підприємств»

22.09.2023
Вітаємо нове поповнення когорти фінансистів Уманського НУС!Читати повністю

Вітаємо нове поповнення когорти фінансистів Уманського НУС!

Щороку когорта здобувачів освіти спеціальності 072 "Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок" поповнюється молодими, талановитими, мотивованими до отримання знань юнаками та юнками. Вони сповнені завзяття та розуміння не лише складності, а й цікавості фінансової сфери, а головне - її надважливості у сучасному світі, в житті рідної держави.

22.09.2023
Участь НПП кафедри у науково-практичній конференції Трансформації особистості, суспільства та ринку праці: виклики майбутнього та вплив на освіту»Читати повністю

Викладачі кафедри фінансів, банківської справи та страхування Уманського національного університету садівництва взяли участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Трансформації особистості, суспільства та ринку праці: виклики майбутнього та вплив на освіту», зорганізовану та проведену Харківським національним університетом імені В.Н. Каразіна в рамках проєкту СВНЕ Erasmus+ DEFEP «Дистанційна освіта майбутнього: кращі практики ЄС у відповідь на запити сучасних здобувачів вищої освіти і представників ринку праці» 20-22 вересня 2023 року у змішаному форматі.

21.09.2023
Знайомимося з особливостями роботи у системі Moodle» Читати повністю

Знайомимося з особливостями роботи у системі Moodle»

21 вересня викладачі кафедри фінансів, банківської справи та страхування, у рамках заходів сприяння розвитку викладацької майстерності науково-педагогічних працівників Уманського національного університету садівництва, взяли участь в онлайн-вебінарі «Особливості роботи у системі Moodle».

21.09.2023
Робоче засідання зі здобувачами ступеня вищої освіти доктор філософіїЧитати повністю

Робоче засідання зі здобувачами ступеня вищої освіти доктор філософії

21 вересня відбулося організаційне засідання зі здобувачами ступеня вищої освіти доктор філософії, 2023 р. вступу на рівні факультету економіки і підприємництва Уманського національного університету садівництва, в якому взяли участь студенти спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок» третього рівня вищої освіти.