15.08.2023
Форум молодіжних лідерів «Youth Wins» - можливість для розвитку soft skills для студентів-фінансистів Читати повністю

Студенти спеціальності 072 "Фінанси, банківська справа та страхування" завжди намагаються використати вільний час з користю для себе, зокрема - для розвитку професійних можливостей.

08.08.2023
Практики багато не буває!Читати повністю

Практики багато не буває!

Основна ціль кожного здобувача освіти спеціальності 072 "Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок", який живе в ритмі часу й актуальностей ринку праці, - сформувати грунтовний базис профільних знань і набути професійних вмінь і навичок. І таким є цільове спрямовування освітніх програм "Фінанси, банківська справа та страхування" освітного ступеня бакалавр, що передбачають грунтовну практичну підготовку обсягом 12 кредитів.

07.08.2023
Проходження фінансистами онлайн-практики в ПАТ КБ «ПриватБанк»Читати повністю

Проходження фінансистами онлайн-практики в ПАТ КБ «ПриватБанк»

Cтуденти 31-ф групи мали можливість здобути практичний досвід з банківської справи, пройшовши виробничу онлайн-практику, що відповідає рівню підготовки «Спеціаліст з просування банківських продуктів 1-го рівня».

28.07.2023
Навчальна практика - основа професійного зростанняЧитати повністю

Навчальна практика - основа професійного зростання

Основою формування фахових знань і навичок у фінансистів нового покоління є глибинне розуміння основ професії. На допомогу у цьому приходить цикл навчальних практик, що дають можливість здобувачам освіти краще засвоїти набуті протягом навчання академічні знання та зрозуміти особливості їх застосування в прикладних аспектах.

Трансформація вищої освіти: від офлайн до онлайнЧитати повністю

Трансформація вищої освіти: від офлайн до онлайн

Колектив кафедри фінансів, банківської справи та страхування долучився до іжнародного форуму освітян і роботодавців «Дистанційна освіта майбутнього: виклики та перспективи» за проєктом Розвитку потенціалу вищої освіти програми Erasmus+ DEFEP «Дистанційна освіта майбутнього: кращі практики ЄС у відповідь на запити сучасних здобувачів вищої освіти і представників ринку праці».