Фінальний крок освітнього етапуЧитати повністю

Фінальний крок освітнього етапу

15 грудня на кафедрі фінансів, банківської справи та страхування Уманського національного університету садівництва розпочався захист кваліфікаційних робіт здобувачів освіти другого (магістерський) рівня спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування».

Знання упереджують ризикиЧитати повністю

Знання упереджують ризики

Здобувачі освіти освітньої програми "Фінанси, банківська справа та страхування" першого (бакалаврський) і другого (магістерський) рівнів освіти. разом із науково-педагогічними працівниками кафедри фінансів, банківської справи та страхування, долучилися до вебінару "Правова свідомість і обізнаність у запобіганні корупції"

Академічна доброчесність - основа професійного успіхуЧитати повністю

Академічна доброчесність - основа професійного успіху

Здобувачі освіти першого (бакалаврський) рівня вищої освіти спеціальності 072 "Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок", разом із викладачами кафедри фінаснів, банківської справи та страхування, взяли участь у семінарі-тренінгу «Академічна доброчесність – шлях до успіху»

Студентська олімпіада з навчальної дисципліни «Страхування»Читати повністю

Студентська олімпіада з навчальної дисципліни «Страхування»

28 листопада кафедрою фінансів, банківської справи та страхування УНУС проведено І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Страхування»

Зустріч з професіоналами банківської справиЧитати повністю

Зустріч з професіоналами банківської справи

На кафедрі фінансів, банківської справи та страхування відбулась зустріч із начальником Уманського відділення №148/23 АБ «УКРГАЗБАНК» Русланом БОБОШКО та провідним економістом відділення Лілією СЕНЧЕНКО.

18.11.2023
Вітаємо Ольгу ЛЕВЧЕНКО з призовим місцем у конкурсі проєктів за напрямом «Економічний, соціальний, освітньо-культурний розвиток у воєнний час та повоєнна розбудова м. Умань»Читати повністю

17 листопада усі студенти світу святкують Міжнародний день студента! З цієї нагоди відбулася зустріч активної молоді з мером міста Умань Іриною ПЛЕТНЬОВОЮ, метою якої було заохотити студентів до нових звершень і відкриттів, сприяти розвитку наукового потенціалу сучасного покоління, відкрити нові інноваційні ідеї покращення усіх сфер культурного й освітнього життя.