Вітаємо науковців кафедри з отриманням почесних грамот!Читати повністю

Вітаємо науковців кафедри з отриманням почесних грамот!

Колектив кафедри фінансів, банківської справи та страхування УНУС вітає когорту науковців кафедри з отриманням почесних грамот з нагоди Дня науки!

22.05.2023
День банківського працівника на кафедрі фінансів, банківської справи та страхуванняЧитати повністю

Студенти спеціальності фінанси, банківська справа та страхування Уманського національного університету садівництва відвідали вебінар, присвячений Дню банківського працівника, під назвою «Як та коли виник Національний банк України?».

Практична складова страхової справиЧитати повністю

Практична складова страхової справи

Для формування у здобувачів вищої освіти прикладних фахових компетентностей і досягнення ними визначених результатів навчання важливе значення має посилена практична складова реалізації освітніх програм зі спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок».

Вивчаємо психологію грошейЧитати повністю

Вивчаємо психологію грошей

9 травня для студентів 11-ф групи у рамках вивчення курсу "Психологія фінансів" було проведено практичне заняття на тему "Психологія грошей" із залученням стейкгодлера.

09.05.2023
Спільне практичне заняття зі стейкхолдером: про страхову справу на прикладі бізнес-кейсів ПрАТ «СК «Арсенал Страхування»Читати повністю

08 травня, у рамках плідної та тісної співпраці зі стейкхолдером, а також в межах практичного заняття з дисципліни «Страхова справа», студенти спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» мали можливість відвідати ПрАТ «СК «Арсенал Страхування» в м. Умань.

09.05.2023
Взаємодія теорії та практики: особливості пенсійного страхування в контексті дисципліни «Системи соціального забезпечення»Читати повністю

У межах вивчення дисципліни «Системи соціального забезпечення» та в рамках плану робочої програми відбулося відкрите заняття, проведене доцентом кафедри фінансів, банківської справи та страхування Наталією БОНДАРЕНКО та заступником начальника відділу обслуговування громадян № 4 (сервісного центру) Головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області Вікторією КАРПЕНКО для здобувачів вищої освіти ОР магістр спеціальності «232 Соціальне забезпечення». Заняття відвідали також студенти та викладачі кафедри фінансів, банківської справи та страхування.