01.10.2016
Мова – духовне багатство народуЧитати повністю

Мова – духовне багатство народу

На кафедрі фінансів, банківської справи та страхування було проведено виховну годину на тему: «Мова – духовне багатство народу».

28.09.2016
Гірке почуття «Украденого щастя»Читати повністю

Гірке почуття «Украденого щастя»

П’єса «Украдене щастя» за одноіменним твором українського класика Івана Франка у постановці артистів Львівського обласного академічного музично-драматичного театру імені Юрія Дрогобича оповіла фінансистам про гіркі втрати, зраду й підступ.

11.07.2016
СПІВПРАЦЯ ВИКЛАДАЧІВ КАФЕДРИ ФІНАНСІВ, БАНКІВСЬКОЇ СПРАВИ ТА СТРАХУВАННЯ З ВІДОКРЕМЛЕНИМИ СТРУКТУРНИМИ ПІДРОЗДІЛАМИ УМАНСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ САДІВНИЦТВАЧитати повністю

04.07.2016

Фінансистка з УНУС підкорила високу адміністративну вершину