Остання редакція: 24 березеня 2021

Про спеціальність "Фінанси, банківська справа та страхування"

В Уманському національному університеті садівництва «Фінанси, банківська справа та страхування» – спеціальність, що має глибокі практичні підвалини, блискуче сьогодення та яскраве, процвітаюче майбутнє.

Перше, що приходить на думку, коли читаєш назву спеціальності – це гроші, адже кожна зі складових назви – окрема сфера їх обертання. І в усі часи, попри палкі суперечки, вони були і залишаються беззаперечною ціллю для тих, хто прагнув процвітання та достатку.

Фернандо де Рохас, іспанський письменник, говорив так: «Гроші все можуть зробити: вони зривають скелі, висушують ріки; немає такої вершини, на яку не міг би піднятись навантажений золотом віслюк». Його підтримував і німецький письменник Еріх Марія Ремарк: «Гроші – це воля, викарбувана із золота».

Наше життя – як плавучий айсберг. Видима всім частина – це досягнення, а прихована, набагато більша – це знання, досвід і реалізовані можливості. Спеціальність «Фінанси, банківська справа та страхування» Уманського НУС дає можливість реалізувати себе у всіх сферах діяльності: в державних і місцевих органах влади та у приватному сегменті; у банківській системі та на страховому ринку; у складній та азартній сфері ринку цінних паперів і в усіх бізнесових аспектах.

Як казав Бенджамін Франклін, існує два шляхи до щастя: «… скорочувати наші бажання або збільшувати кошти... Якщо ти мудрий, будеш робити і те, і інше одночасно». Тож, аби не вдаватися до першого та реалізовувати друге, неодмінно потрібно мати фінансову освіту. Адже та картинка, яку ми бачимо, не завжди є предметом нашого розуміння, а от розуміння прихованих аспектів дає можливість не лише бачити, а й передбачати шляхи досягнення до мети.

Випускники університету зі спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» можуть обіймати посади:

Тож реалізовуйте свої мрії, розуміючись на життєво необхідному. Обирайте шлях пізнання – спеціальність «Фінанси, банківська справа та страхування» в Уманському національному університеті садівництва!

Обов’язковий набір документів для вступу!

• оригінали та копії документа про освітній ступінь та додаток до нього;
  • військовий квиток або приписне свідоцтво (для військовозобов’язаних);
  • оригінали та копії сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання;
  • копію документа, що посвідчує особу;
  • реєстраційний номер облікової картки платника податків;
  • чотири кольорові фотокартки розміром 3 х 4 см (4 штуки);
  • довідка про реєстрацію місця проживання особи.

Чекаємо на тебе!

Гарантований вступ до університету за умови вибору пріоритету № 1!