Меню

Доктору філософії

Основний фокус освітнього рівня "Доктор філософії" спеціальності 072 "Фінанси, банківська справа та страхування" - дослідження сукупності об’єктів вивчення та діяльності: устрій, принципи та механізми функціонування та розвитку фінансових систем.

Набуті під час здобуття освіти за рівнем магістр є підгрунтям для формування нових, наукових знань і вмінь у сфері фінансів, банківської справи та страхування на макро- і мікрорівнях, що надають можливість розв’язувати комплексні проблеми в галузі професійної та/або інноваційної діяльності. Освітні компоненти в межах освітньо-наукової програми "Доктор філософії" передбачають глибоке переосмислення наявних і створення нових цілісних знань та/або професійної практики.

Останні новини

Фінальний етап навчання для бакалаврів Читати повністю

Фінальний етап навчання для бакалаврів

Кожна праця повинна мати свій підсумок. І навчання також. Тому щорічно, на початку літа, здобувачі освіти першого (бакалаврського) рівня проходять підсумкові випробування - атестаційний іспит.

Читати повністю

Відбулася ІІІ Всеукраїнська науково-практична Інтернет-конференція «Розвиток фінансово-кредитних систем: виклики сьогодення»Читати повністю

Відбулася ІІІ Всеукраїнська науково-практична Інтернет-конференція «Розвиток фінансово-кредитних систем: виклики сьогодення»

06 червня на кафедрі фінансів, банківської справи та страхування УНУС відбулася ІІІ Всеукраїнська науково-практична Інтернет-конференція «Розвиток фінансово-кредитних систем: виклики сьогодення».

Читати повністю

Наука у воєнний часЧитати повністю

Наука у воєнний час

Доцент кафедри фінансів банківської справи та страхування УНУС Юлія Улянич взяла участь у заході від МОН "Наука у воєнний час: інноваційний і технологічний розвиток для здобуття перемоги та відновлення України".

Читати повністю

Наукова діяльність – безперервний процес розвитку та співпраціЧитати повністю

Наукова діяльність – безперервний процес розвитку та співпраці

2 червня представники кафедри фінансів, банківської справи та страхування Уманського НУС взяв участь у Міжнародній науково-практичній інтернет-конференції «Вдосконалення фінансово-кредитного механізму забезпечення інноваційного розвитку аграрного сектору економіки, сільських територій України та країн V-4».

Читати повністю

Всі новини