Меню

Доктору філософії

Основний фокус освітнього рівня "Доктор філософії" спеціальності 072 "Фінанси, банківська справа та страхування" - дослідження сукупності об’єктів вивчення та діяльності: устрій, принципи та механізми функціонування та розвитку фінансових систем.

Набуті під час здобуття освіти за рівнем магістр є підгрунтям для формування нових, наукових знань і вмінь у сфері фінансів, банківської справи та страхування на макро- і мікрорівнях, що надають можливість розв’язувати комплексні проблеми в галузі професійної та/або інноваційної діяльності. Освітні компоненти в межах освітньо-наукової програми "Доктор філософії" передбачають глибоке переосмислення наявних і створення нових цілісних знань та/або професійної практики.

Останні новини

Вітаємо переможців І туру Всеукраїнського конкурсу на кращу студентську наукову роботу за напрямом «Фінанси, банківська справа та страхування»Читати повністю

Вітаємо переможців І туру Всеукраїнського конкурсу на кращу студентську наукову роботу за напрямом «Фінанси, банківська справа та страхування»

Науково-педагогічний колектив кафедри фінансів, банківської справи та страхування вітає переможців і рекомендує їх до участі у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт.

Читати повністю

Дякуємо за рік 2021! Вітаємо з Новим роком !Читати повністю

Дякуємо за рік 2021! Вітаємо з Новим роком !

Ми щиро вдячні всім - спільноті Уманського національного університету садівництва, роботодавцям, випускникам, студентам, абітурієнтам - за ці 365 днів, проведених разом.

Читати повністю

Вітаємо магістрів з успішним захистом кваліфікаційних робіт!Читати повністю

Вітаємо магістрів з успішним захистом кваліфікаційних робіт!

21-23 грудня на кафедрі фінансів, банківської справи та страхування Уманського національного університету садівництва проходив захист кваліфікаційних робіт магістрів.

Читати повністю

Активна громадянська позиція - основа професійної складової фінансистаЧитати повністю

Активна громадянська позиція - основа професійної складової фінансиста

Активна громадянська позиція, готовність детально досліджувати проблемні фінансові й економічні питання та суспільні виклики - такі сьогодні головні риси студента - фінансиста. І яскравим прикладом зазначеного є здобувач освіти другого (магістерського) рівня першого року навчання Денис Гузар.

Читати повністю

Всі новини