Меню
Остання редакція: 07 лютого 2022

Навчально-наукова лабораторія «Фінансів, банківської справи та страхування»

Гузар Богдан Степанович  завідувач лабораторією, кандидат економічних наук,  доцент кафедри фінансів, банківської справи та страхування, Заслужений економіст України
Гузар Богдан Степанович завідувач лабораторією, кандидат економічних наук, доцент кафедри фінансів, банківської справи та страхування, Заслужений економіст України

 

Контакти

(04744) 3-53-64
м. Умань, вул. Глібка, 17

kafedra-finansi@ukr.net

Навчально - наукова  лабораторія «Фінансів , банківської справи та страхування» створена на базі кафедри фінансів, банківської справи та страхування факультету економіки і підприємництва Уманського національного університету садівництва. Діяльність лабораторії здійснюється у відповідності  до законів України «Про наукову і науково-технічну діяльність», «Про пріоритетні напрями розвитку науки і техніки», «Про освіту», «Про вищу освіту», «Про охорону прав на винаходи і корисні моделі», «Про авторське право і суміжні права», «Концепцією наукової та інноваційної діяльності УНУС» та іншими нормативно-правовими актами України, Статутом Уманського НУС, загальноуніверситетськими Положеннями та цим Положенням.

Основними завданнями діяльності лабораторії є: 

- Організація, координація та проведення наукових досліджень відповідно до Програми наукових досліджень Уманського НУС та планів кафедри і факультетів.

- Створення організаційно-методичних умов для практичного застосування досвіду, розробка технологій впровадження продуктів діяльності навчально- наукової лабораторії.

 - Організація впровадження результатів досліджень і розробок у виробництво та навчальний процес.

 - Організація і проведення науково-технічних та науково-освітніх виставок, семінарів, нарад, конференцій, шкіл, що забезпечує пропагування наукових, науково-технічних і освітніх досягнень Уманського НУС.

 - Сприяння підвищенню якості підготовки бакалаврів, магістрів, аспірантів і докторантів.

  - Сприяння в організації інформаційно-технічної і рекламно-видавничої діяльності.

 - Виконання інших функцій і завдань відповідно до мети створення  навчально - наукової лабораторії. 

На базі лабораторії проводяться засідання наукових гуртків, науково – практичних конференцій та круглих столів, тематичних семінарів для практиків.

 

Останні новини

Засідання робочих груп освітньо-професійних програм спеціальності "Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок"Читати повністю

Засідання робочих груп освітньо-професійних програм спеціальності "Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок"

09 червня робочі групи освітніх програм спеціальності 072 "Фінанси, бюанківська справа, страхування та фондовий ринок" ступенів "Бакалавр", "Магістр" і "Доктор філософії" провели робочу зустріч зі стейкголдером Сергієм ОЛІЙНИКОМ.

Читати повністю

Підсумкове засідання студентського наукового гуртка «Юний фінансист»Читати повністю

Підсумкове засідання студентського наукового гуртка «Юний фінансист»

07 червня відбулося підсумкове засідання студентського наукового гуртка кафедри фінансів, банківської справи та страхування «Юний фінансист».

Читати повністю

Покращення освітніх програм з фінансів, банківської справи та страхування: рекомендації для розвитку фахівцівЧитати повністю

Покращення освітніх програм з фінансів, банківської справи та страхування: рекомендації для розвитку фахівців

На кафедрі фінансів, банківської справи та страхування в Уманському національному університеті садівництва було проведено обговорення освітніх програм зі спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» першого (бакалавр), другого (магістратур) і третього (доктор філософії) освітніх рівнів з участю Вікторії КАРПЕНКО, заступника начальника відділу обслуговування громадян №4 (сервісного центру) Головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області.

Читати повністю

Відбулася IV Всеукраїнська науково-практична Інтернет-конференція «Розвиток фінансово-кредитних систем: виклики сьогодення»Читати повністю

Відбулася IV Всеукраїнська науково-практична Інтернет-конференція «Розвиток фінансово-кредитних систем: виклики сьогодення»

06 червня кафедрою фінансів, банківської справи та страхування Уманського національного університету садівництва проведено IV Всеукраїнську науково-практичну Інтернет-конференцію «Розвиток фінансово-кредитних систем: виклики сьогодення».

Читати повністю

Всі новини