Меню
Остання редакція: 07 лютого 2022

Навчально-наукова лабораторія «Фінансів, банківської справи та страхування»

Гузар Богдан Степанович  завідувач лабораторією, кандидат економічних наук,  доцент кафедри фінансів, банківської справи та страхування, Заслужений економіст України
Гузар Богдан Степанович завідувач лабораторією, кандидат економічних наук, доцент кафедри фінансів, банківської справи та страхування, Заслужений економіст України

 

Контакти

(04744) 3-53-64
м. Умань, вул. Глібка, 17

kafedra-finansi@ukr.net

Навчально - наукова  лабораторія «Фінансів , банківської справи та страхування» створена на базі кафедри фінансів, банківської справи та страхування факультету економіки і підприємництва Уманського національного університету садівництва. Діяльність лабораторії здійснюється у відповідності  до законів України «Про наукову і науково-технічну діяльність», «Про пріоритетні напрями розвитку науки і техніки», «Про освіту», «Про вищу освіту», «Про охорону прав на винаходи і корисні моделі», «Про авторське право і суміжні права», «Концепцією наукової та інноваційної діяльності УНУС» та іншими нормативно-правовими актами України, Статутом Уманського НУС, загальноуніверситетськими Положеннями та цим Положенням.

Основними завданнями діяльності лабораторії є: 

- Організація, координація та проведення наукових досліджень відповідно до Програми наукових досліджень Уманського НУС та планів кафедри і факультетів.

- Створення організаційно-методичних умов для практичного застосування досвіду, розробка технологій впровадження продуктів діяльності навчально- наукової лабораторії.

 - Організація впровадження результатів досліджень і розробок у виробництво та навчальний процес.

 - Організація і проведення науково-технічних та науково-освітніх виставок, семінарів, нарад, конференцій, шкіл, що забезпечує пропагування наукових, науково-технічних і освітніх досягнень Уманського НУС.

 - Сприяння підвищенню якості підготовки бакалаврів, магістрів, аспірантів і докторантів.

  - Сприяння в організації інформаційно-технічної і рекламно-видавничої діяльності.

 - Виконання інших функцій і завдань відповідно до мети створення  навчально - наукової лабораторії. 

На базі лабораторії проводяться засідання наукових гуртків, науково – практичних конференцій та круглих столів, тематичних семінарів для практиків.

 

Останні новини

Фінальний етап навчання для бакалаврів Читати повністю

Фінальний етап навчання для бакалаврів

Кожна праця повинна мати свій підсумок. І навчання також. Тому щорічно, на початку літа, здобувачі освіти першого (бакалаврського) рівня проходять підсумкові випробування - атестаційний іспит.

Читати повністю

Відбулася ІІІ Всеукраїнська науково-практична Інтернет-конференція «Розвиток фінансово-кредитних систем: виклики сьогодення»Читати повністю

Відбулася ІІІ Всеукраїнська науково-практична Інтернет-конференція «Розвиток фінансово-кредитних систем: виклики сьогодення»

06 червня на кафедрі фінансів, банківської справи та страхування УНУС відбулася ІІІ Всеукраїнська науково-практична Інтернет-конференція «Розвиток фінансово-кредитних систем: виклики сьогодення».

Читати повністю

Наука у воєнний часЧитати повністю

Наука у воєнний час

Доцент кафедри фінансів банківської справи та страхування УНУС Юлія Улянич взяла участь у заході від МОН "Наука у воєнний час: інноваційний і технологічний розвиток для здобуття перемоги та відновлення України".

Читати повністю

Наукова діяльність – безперервний процес розвитку та співпраціЧитати повністю

Наукова діяльність – безперервний процес розвитку та співпраці

2 червня представники кафедри фінансів, банківської справи та страхування Уманського НУС взяв участь у Міжнародній науково-практичній інтернет-конференції «Вдосконалення фінансово-кредитного механізму забезпечення інноваційного розвитку аграрного сектору економіки, сільських територій України та країн V-4».

Читати повністю

Всі новини