Меню
Остання редакція: 07 лютого 2022

Навчально-наукова лабораторія «Фінансів, банківської справи та страхування»

Гузар Богдан Степанович  завідувач лабораторією, кандидат економічних наук,  доцент кафедри фінансів, банківської справи та страхування, Заслужений економіст України
Гузар Богдан Степанович завідувач лабораторією, кандидат економічних наук, доцент кафедри фінансів, банківської справи та страхування, Заслужений економіст України

 

Контакти

(04744) 3-53-64
м. Умань, вул. Глібка, 17

kafedra-finansi@ukr.net

Навчально - наукова  лабораторія «Фінансів , банківської справи та страхування» створена на базі кафедри фінансів, банківської справи та страхування факультету економіки і підприємництва Уманського національного університету садівництва. Діяльність лабораторії здійснюється у відповідності  до законів України «Про наукову і науково-технічну діяльність», «Про пріоритетні напрями розвитку науки і техніки», «Про освіту», «Про вищу освіту», «Про охорону прав на винаходи і корисні моделі», «Про авторське право і суміжні права», «Концепцією наукової та інноваційної діяльності УНУС» та іншими нормативно-правовими актами України, Статутом Уманського НУС, загальноуніверситетськими Положеннями та цим Положенням.

Основними завданнями діяльності лабораторії є: 

- Організація, координація та проведення наукових досліджень відповідно до Програми наукових досліджень Уманського НУС та планів кафедри і факультетів.

- Створення організаційно-методичних умов для практичного застосування досвіду, розробка технологій впровадження продуктів діяльності навчально- наукової лабораторії.

 - Організація впровадження результатів досліджень і розробок у виробництво та навчальний процес.

 - Організація і проведення науково-технічних та науково-освітніх виставок, семінарів, нарад, конференцій, шкіл, що забезпечує пропагування наукових, науково-технічних і освітніх досягнень Уманського НУС.

 - Сприяння підвищенню якості підготовки бакалаврів, магістрів, аспірантів і докторантів.

  - Сприяння в організації інформаційно-технічної і рекламно-видавничої діяльності.

 - Виконання інших функцій і завдань відповідно до мети створення  навчально - наукової лабораторії. 

На базі лабораторії проводяться засідання наукових гуртків, науково – практичних конференцій та круглих столів, тематичних семінарів для практиків.

 

Останні новини

Студентська олімпіада з навчальної дисципліни «Страхування»Читати повністю

Студентська олімпіада з навчальної дисципліни «Страхування»

28 листопада кафедрою фінансів, банківської справи та страхування УНУС проведено І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Страхування»

Читати повністю

Зустріч з професіоналами банківської справиЧитати повністю

Зустріч з професіоналами банківської справи

На кафедрі фінансів, банківської справи та страхування відбулась зустріч із начальником Уманського відділення №148/23 АБ «УКРГАЗБАНК» Русланом БОБОШКО та провідним економістом відділення Лілією СЕНЧЕНКО.

Читати повністю

Вітаємо Ольгу ЛЕВЧЕНКО з призовим місцем у конкурсі проєктів за напрямом «Економічний, соціальний, освітньо-культурний розвиток у воєнний час та повоєнна розбудова м. Умань»Читати повністю

Вітаємо Ольгу ЛЕВЧЕНКО з призовим місцем у конкурсі проєктів за напрямом «Економічний, соціальний, освітньо-культурний розвиток у воєнний час та повоєнна розбудова м. Умань»

17 листопада усі студенти світу святкують Міжнародний день студента! З цієї нагоди відбулася зустріч активної молоді з мером міста Умань Іриною ПЛЕТНЬОВОЮ, метою якої було заохотити студентів до нових звершень і відкриттів, сприяти розвитку наукового потенціалу сучасного покоління, відкрити нові інноваційні ідеї покращення усіх сфер культурного й освітнього життя.

Читати повністю

Презентація наукових доробок здобувачів освіти загалу XV Всеукраїнської наукової конференції за міжнародною участю «Актуальні питання сучасної економіки»Читати повністю

Презентація наукових доробок здобувачів освіти загалу XV Всеукраїнської наукової конференції за міжнародною участю «Актуальні питання сучасної економіки»

15 листопада здобувачі всіх рівнів вищої освіти спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» та викладачі кафедри фінансів, банківської справи та страхування взяли участь у роботі XV Всеукраїнської наукової конференції за міжнародною участю «Актуальні питання сучасної економіки».

Читати повністю

Всі новини