Меню
Остання редакція: 07 лютого 2022

Навчально-наукова лабораторія «Фінансів, банківської справи та страхування»

Гузар Богдан Степанович  завідувач лабораторією, кандидат економічних наук,  доцент кафедри фінансів, банківської справи та страхування, Заслужений економіст України
Гузар Богдан Степанович завідувач лабораторією, кандидат економічних наук, доцент кафедри фінансів, банківської справи та страхування, Заслужений економіст України

 

Контакти

(04744) 3-53-64
м. Умань, вул. Глібка, 17

kafedra-finansi@ukr.net

Навчально - наукова  лабораторія «Фінансів , банківської справи та страхування» створена на базі кафедри фінансів, банківської справи та страхування факультету економіки і підприємництва Уманського національного університету садівництва. Діяльність лабораторії здійснюється у відповідності  до законів України «Про наукову і науково-технічну діяльність», «Про пріоритетні напрями розвитку науки і техніки», «Про освіту», «Про вищу освіту», «Про охорону прав на винаходи і корисні моделі», «Про авторське право і суміжні права», «Концепцією наукової та інноваційної діяльності УНУС» та іншими нормативно-правовими актами України, Статутом Уманського НУС, загальноуніверситетськими Положеннями та цим Положенням.

Основними завданнями діяльності лабораторії є: 

- Організація, координація та проведення наукових досліджень відповідно до Програми наукових досліджень Уманського НУС та планів кафедри і факультетів.

- Створення організаційно-методичних умов для практичного застосування досвіду, розробка технологій впровадження продуктів діяльності навчально- наукової лабораторії.

 - Організація впровадження результатів досліджень і розробок у виробництво та навчальний процес.

 - Організація і проведення науково-технічних та науково-освітніх виставок, семінарів, нарад, конференцій, шкіл, що забезпечує пропагування наукових, науково-технічних і освітніх досягнень Уманського НУС.

 - Сприяння підвищенню якості підготовки бакалаврів, магістрів, аспірантів і докторантів.

  - Сприяння в організації інформаційно-технічної і рекламно-видавничої діяльності.

 - Виконання інших функцій і завдань відповідно до мети створення  навчально - наукової лабораторії. 

На базі лабораторії проводяться засідання наукових гуртків, науково – практичних конференцій та круглих столів, тематичних семінарів для практиків.

 

Останні новини

Пізнання основ забезпечення якості освіти студентами фінансистамиЧитати повністю

Пізнання основ забезпечення якості освіти студентами фінансистами

22 листопада на факультеті економіки і підприємництва Уманського національного університету садівництва відбулася онлайн-зустріч здобувачів освіти першого (бакалаврського) рівня спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» зі стейкхолдером, керівницею відділу моніторингу якості освіти УНУС Ніною ПІТЕЛЬ.

Читати повністю

Здобувачі освіти спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» – учасники студентського наукового гуртка факультету економіки і підприємництваЧитати повністю

Здобувачі освіти спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» – учасники студентського наукового гуртка факультету економіки і підприємництва

Здобувачі освіти спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» доєднались до онлайн роботи студентського наукового гуртка на рівні факультету економіки і підприємництва.

Читати повністю

Творчий розвиток – основа професійного успіхуЧитати повністю

Творчий розвиток – основа професійного успіху

21 листопада відбулася онлайн-зустрічі Світлани БЕРДНІКОВОЇ, керівниці народного аматорського ансамблю пісні і танцю «Хлібодари» Уманського національного університету садівництва, зі здобувачами вищої освіти першого (бакалаврського) рівня спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування»

Читати повністю

Громадська активність - запорука майбутнього розвитку фінансистаЧитати повністю

Громадська активність - запорука майбутнього розвитку фінансиста

18 листопада на факультеті економіки і підприємництва Уманського національного університету садівництва здобувачі освіти першого (бакалаврського) рівня спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» взяли участь в онлайн-зустрічі «Активність студентів – запорука процвітанню університету» зі стейкхолдером, помічником ректора УНУС Валентиною ЧЕРНИЧЕНКО.

Читати повністю

Всі новини