Меню
Остання редакція: 15 грудня 2021

Навчально-наукова лабораторія «Фінансів, банківської справи та страхування»

Гузар Богдан Степанович  завідувач лабораторією, кандидат економічних наук,  доцент кафедри фінансів, банківської справи та страхування, Заслужений економіст України
Гузар Богдан Степанович завідувач лабораторією, кандидат економічних наук, доцент кафедри фінансів, банківської справи та страхування, Заслужений економіст України

 

Контакти

(04744) 3-53-64
м. Умань, вул. Глібка, 17

kafedra-finansi@ukr.net

Навчально - наукова  лабораторія «Фінансів , банківської справи та страхування» створена на базі кафедри фінансів, банківської справи та страхування факультету економіки і підприємництва Уманського національного університету садівництва. Діяльність лабораторії здійснюється у відповідності  до законів України «Про наукову і науково-технічну діяльність», «Про пріоритетні напрями розвитку науки і техніки», «Про освіту», «Про вищу освіту», «Про охорону прав на винаходи і корисні моделі», «Про авторське право і суміжні права», «Концепцією наукової та інноваційної діяльності УНУС» та іншими нормативно-правовими актами України, Статутом Уманського НУС, загальноуніверситетськими Положеннями та цим Положенням.

Основними завданнями діяльності лабораторії є: 

- Організація, координація та проведення наукових досліджень відповідно до Програми наукових досліджень Уманського НУС та планів кафедри і факультетів.

- Створення організаційно-методичних умов для практичного застосування досвіду, розробка технологій впровадження продуктів діяльності навчально- наукової лабораторії.

 - Організація впровадження результатів досліджень і розробок у виробництво та навчальний процес.

 - Організація і проведення науково-технічних та науково-освітніх виставок, семінарів, нарад, конференцій, шкіл, що забезпечує пропагування наукових, науково-технічних і освітніх досягнень Уманського НУС.

 - Сприяння підвищенню якості підготовки бакалаврів, магістрів, аспірантів і докторантів.

  - Сприяння в організації інформаційно-технічної і рекламно-видавничої діяльності.

 - Виконання інших функцій і завдань відповідно до мети створення  навчально - наукової лабораторії. 

На базі лабораторії проводяться засідання наукових гуртків, науково – практичних конференцій та круглих столів, тематичних семінарів для практиків.

 

Останні новини

Вітаємо переможців І туру Всеукраїнського конкурсу на кращу студентську наукову роботу за напрямом «Фінанси, банківська справа та страхування»Читати повністю

Вітаємо переможців І туру Всеукраїнського конкурсу на кращу студентську наукову роботу за напрямом «Фінанси, банківська справа та страхування»

Науково-педагогічний колектив кафедри фінансів, банківської справи та страхування вітає переможців і рекомендує їх до участі у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт.

Читати повністю

Дякуємо за рік 2021! Вітаємо з Новим роком !Читати повністю

Дякуємо за рік 2021! Вітаємо з Новим роком !

Ми щиро вдячні всім - спільноті Уманського національного університету садівництва, роботодавцям, випускникам, студентам, абітурієнтам - за ці 365 днів, проведених разом.

Читати повністю

Вітаємо магістрів з успішним захистом кваліфікаційних робіт!Читати повністю

Вітаємо магістрів з успішним захистом кваліфікаційних робіт!

21-23 грудня на кафедрі фінансів, банківської справи та страхування Уманського національного університету садівництва проходив захист кваліфікаційних робіт магістрів.

Читати повністю

Активна громадянська позиція - основа професійної складової фінансистаЧитати повністю

Активна громадянська позиція - основа професійної складової фінансиста

Активна громадянська позиція, готовність детально досліджувати проблемні фінансові й економічні питання та суспільні виклики - такі сьогодні головні риси студента - фінансиста. І яскравим прикладом зазначеного є здобувач освіти другого (магістерського) рівня першого року навчання Денис Гузар.

Читати повністю

Всі новини