Меню
Остання редакція: 23 березеня 2021

Чому саме спеціальність "Фінанси, банківська справа та страхування"?

Яка роль грошей і фінансів у нашому житті?

Людина вважається успішною, коли досягає своїх цілей. Саме цілі є показником успішності. А виникають вони з наших бажань. Тобто, якщо маємо бажання, трішки наполегливості та відповідні ресурси – можна вважати, що цілі досягнуто.

Бажання та наполегливість – це, переважно, зумовлено особистими рисами характеру. Зупинимося на ресурсах. Людські ресурси бувають різними: емоційними, фінансовими, фізичними і так далі. Якщо емоції і фізичні дані – це також наша природня складова, то фінансові й інтелектуальні ресурси – компоненти, яких можна набути.

Отже, на шляху до досягнення цілей ми маємо отримати необхідні фінансові й інтелектуальні ресурси. І тут з’ясовується, що отримати фінансові ресурси можна, успішно реалізовуючи цінний в усі часи товар – знання, тобто інтелектуальні ресурси. Саме вони є вашою особистою перевагою, адже чим ширшим є коло обізнаності, тим вищою є ціна вас як фахівця. 

Однак постає питання: знання з якої сфери в усі часи цінуються? Відповідь лежить на поверхні, адже всім відома формула «Гроші роблять гроші». Тож коло пошуку засобу для реалізації цілі звужується до сфери фінансів.

"Фінанси"="Гроші" = "Ресурси"?

У свідомості багатьох поняття «фінанси» ототожнюється з поняттям «гроші». Однак чи це дійсно так?

В основі Всесвіту лежить взаємодія небесних тіл у часі та просторі, що здійснюється у відповідності з законами руху та розвитку.

Базис діяльності людського організму полягає у з тісній взаємодії мікроорганізмів і сполук, що викликають відповідні хімічні реакції.

Розвиток людства був би неможливим, якби не обмін знаннями, пізнання та прагнення вдосконалення. От тільки якщо раніше це здійснювалося переважно на умовах саморозвитку, то нині каталізатором покращень виступають фінансові потоки – гроші.

Гроші можуть бути власні, якщо ви приватний підприємець чи власник підприємства, корпорації, щасливий спадкоємець чи улюбленець фортуни. А можуть бути «чужі» – держави, підприємства, банку і т. д. 

  І нині кожен розуміє,  що володіння пачкою купюр чи шматочком пластику, за яким прихований банківський рахунок з приємною цифрою, чи електронним гаманцем із переліком згенерованих кодів – криптовалютою – розширює його можливості в рази.

Як зрозуміти сутність фінансів і грошей?

Нині гроші рівнозначні можливостям. І хоча вони є всюди, проте володіють і вміють керувати ними одиниці. Тож людина, яка досконало пізнала закони їх функціонування та має профільні знання завжди на крок попереду інших.

Відтак можемо стверджувати, що гроші дійсно є основою фінансової діяльності, базисом фінансових ресурсів. І наразі на ринку освітніх послуг функціонує спеціальність «Фінанси, банківська справа та страхування».

 Вона охоплює всі сфери руху грошових ресурсів: у рамках держави та місцевого самоврядування, малих фірм і великих корпорацій, органів державного управління і різних сфер господарювання, фінансового та фондових ринків, банківського та страхового секторів. Скрізь, де є поняття «гроші» – успішно працюють і втілюють свої цілі фахівці спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування».

Навіщо державі податки і чому ставки за кредитами вищі за ставки депозитів? Якщо кредити – зло, то чому без них неможливо ефективно провадити діяльність? Електронні гроші – платіжний засіб майбутнього чи афера сьогодення? Навіщо страхування та яка його роль у нашій фінансовій спроможності? І як стати тим щасливчиком, який зі 100 грн зробив мільйон?

 Спеціальність «Фінанси, банківська справа та страхування» відкриє для вас усі таємниці грошей і надасть пропуск до когорти успішних!

Опанувати секрети фінансових знань, перейти у спілкуванні з грошима на «ти», стати диригентом фінансових потоків,  а не бути останньою скрипкою в оркестрі споживачів життєвих благ – потенційні можливості фахівця спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування»!

Обов’язковий набір документів для вступу!

  • оригінали та копії документа про освітній ступінь та додаток до нього;
  • військовий квиток або приписне свідоцтво (для військовозобов’язаних);
  • оригінали та копії сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання;
  • копію документа, що посвідчує особу;
  • реєстраційний номер облікової картки платника податків;
  • чотири кольорові фотокартки розміром 3 х 4 см (4 штуки);
  • довідка про реєстрацію місця проживання особи.

Чекаємо на тебе!

Гарантований вступ до університету за умови вибору пріоритету № 1!

Останні новини

Фінальний етап навчання для бакалаврів Читати повністю

Фінальний етап навчання для бакалаврів

Кожна праця повинна мати свій підсумок. І навчання також. Тому щорічно, на початку літа, здобувачі освіти першого (бакалаврського) рівня проходять підсумкові випробування - атестаційний іспит.

Читати повністю

Відбулася ІІІ Всеукраїнська науково-практична Інтернет-конференція «Розвиток фінансово-кредитних систем: виклики сьогодення»Читати повністю

Відбулася ІІІ Всеукраїнська науково-практична Інтернет-конференція «Розвиток фінансово-кредитних систем: виклики сьогодення»

06 червня на кафедрі фінансів, банківської справи та страхування УНУС відбулася ІІІ Всеукраїнська науково-практична Інтернет-конференція «Розвиток фінансово-кредитних систем: виклики сьогодення».

Читати повністю

Наука у воєнний часЧитати повністю

Наука у воєнний час

Доцент кафедри фінансів банківської справи та страхування УНУС Юлія Улянич взяла участь у заході від МОН "Наука у воєнний час: інноваційний і технологічний розвиток для здобуття перемоги та відновлення України".

Читати повністю

Наукова діяльність – безперервний процес розвитку та співпраціЧитати повністю

Наукова діяльність – безперервний процес розвитку та співпраці

2 червня представники кафедри фінансів, банківської справи та страхування Уманського НУС взяв участь у Міжнародній науково-практичній інтернет-конференції «Вдосконалення фінансово-кредитного механізму забезпечення інноваційного розвитку аграрного сектору економіки, сільських територій України та країн V-4».

Читати повністю

Всі новини