Меню

Чому саме спеціальність "Фінанси, банківська справа та страхування"?

Яка роль грошей і фінансів у нашому житті?

Людина вважається успішною, коли досягає своїх цілей. Саме це є показником успішності. А виникають вони з наших бажань. Тобто, якщо маємо бажання, трішки наполегливості та відповідні ресурси – можна вважати, що цілі досягнуто.

Бажання та наполегливість  зумовлюються переважно особистими рисами характеру.

А тому зупинимося на можливостях, тобто на ресурсах. Людські ресурси бувають різними: емоційними, фінансовими, фізичними і так далі. Якщо емоції і фізичні дані – це також наша природня складова, то фінансові й інтелектуальні ресурси – компоненти, яких можна набути.

Отже, на шляху до досягнення цілей ми маємо отримати необхідні фінансові й інтелектуальні ресурси. І якщо інтелект - це набір властивих людиних здібностей та її здатність до навчання, то фінансові ресурси - це результат роботи інтелекту. Тобто фінансові ресурси можна набути, успішно реалізовуючи цінний в усі часи товар – знання, тобто інтелектуальні ресурси. Саме вони є особистою перевагою кожної людини, адже чим ширшим є коло обізнаності, тим вищою є ціна людини як фахівця. 

Однак постає питання: знання з якої сфери в усі часи цінуються? Відповідь лежить на поверхні, адже всім відома формула «Гроші роблять гроші». Тож коло пошуку засобу для реалізації цілі звужується до сфери фінансів.

"Фінанси"="Гроші" = "Ресурси"?

У свідомості багатьох поняття «фінанси» ототожнюється з поняттям «гроші». Однак чи це дійсно так?

В основі Всесвіту лежить взаємодія небесних тіл у часі та просторі, що здійснюється у відповідності з законами руху та розвитку.

Базис діяльності людського організму полягає у з тісній взаємодії мікроорганізмів і сполук, що викликають відповідні хімічні реакції.

Розвиток людства був би неможливим, якби не обмін знаннями, пізнання та прагнення вдосконалення. От тільки якщо раніше це здійснювалося переважно на умовах саморозвитку, то нині каталізатором покращень, ну, або ж потужним стимулом, виступають фінансові потоки – гроші.

Гроші можуть бути власні, якщо мова йде про приватного підприємця чи власника підприємства, корпорації, щасливого спадкоємця чи улюбленця фортуни. А можуть бути «чужі» – держави, підприємства, банку і т. д. 

  І нині кожен розуміє,  що володіння пачкою купюр чи шматочком пластику, за яким прихований банківський рахунок з приємною цифрою, чи електронним гаманцем із переліком згенерованих кодів – криптовалютою – розширює його можливості в рази.

Як зрозуміти сутність фінансів і грошей?

Нині гроші рівнозначні можливостям. І хоча вони є всюди, проте володіють і вміють керувати ними одиниці. Тож людина, яка досконало пізнала закони їх функціонування та має профільні знання, завжди на крок попереду інших.

Відтак можемо стверджувати, що гроші дійсно є основою фінансової діяльності, базисом фінансових ресурсів. І наразі на ринку освітніх послуг функціонує спеціальність «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок».

 Вона охоплює всі сфери руху грошових ресурсів: у рамках держави та місцевого самоврядування, малих фірм і великих корпорацій, органів державного управління і різних сфер господарювання, фінансового та фондових ринків, банківського та страхового секторів. Скрізь, де є поняття «гроші» – успішно працюють і втілюють свої цілі фахівці спеціальності «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок».

Навіщо державі податки і чому ставки за кредитами вищі за ставки депозитів? Якщо кредити – зло, то чому без них неможливо ефективно провадити діяльність? Електронні гроші – платіжний засіб майбутнього чи афера сьогодення? Навіщо страхування та яка його роль у нашій фінансовій спроможності? І як стати тим щасливчиком, який зі 100 грн зробив мільйон?

 Спеціальність «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок» відкриє для вас усі таємниці світу фінансів і надасть пропуск до ліги успішних і заможних!

Опанувати секрети фінансових знань, перейти у спілкуванні з грошима на «ти», стати диригентом фінансових потоків,  а не бути останньою скрипкою в оркестрі споживачів життєвих благ – потенційні можливості фахівця спеціальності «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок»!

Зацікавилися? Тоді збирайте обов’язковий набір документів для вступу!

  • оригінали та копії документа про освітній ступінь та додаток до нього;
  • військовий квиток або приписне свідоцтво (для військовозобов’язаних);
  • оригінали та копії сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання;
  • копію документа, що посвідчує особу;
  • реєстраційний номер облікової картки платника податків;
  • чотири кольорові фотокартки розміром 3 х 4 см (4 штуки);
  • довідка про реєстрацію місця проживання особи.

Чекаємо на тебе!

Гарантований вступ до університету за умови вибору пріоритету № 1!

Останні новини

Засідання робочих груп із удосконалення освітніх програм спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок» усіх рівнів вищої освітиЧитати повністю

Засідання робочих груп із удосконалення освітніх програм спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок» усіх рівнів вищої освіти

Читати повністю

Вітання ювіляру!Читати повністю

Вітання ювіляру!

Колектив кафедри фінансів, банківської справи та страхування щиросердно вітає кандидата економічних наук, доцента Богдана Степановича ГУЗАРА з ювілейним Днем народження!

Читати повністю

Захист звітів здобувачів вищої освіти освітнього рівня «Доктор філософії»Читати повністю

Захист звітів здобувачів вищої освіти освітнього рівня «Доктор філософії»

На кафедрі фінансів, банківської справи та страхування Уманського національного університету садівництва відбувся розгляд і обговорення звітів здобувачів наукового ступеня «Доктор філософії» спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок»

Читати повністю

Плетіння маскувальних сіток для ЗСУЧитати повністю

Плетіння маскувальних сіток для ЗСУ

Кожен день по декілька годин командної праці – і маємо позитивний результат праці: дві сітки за два тижні. І наразі вже обидві сітки надіслані захисникам!

Читати повністю

Всі новини