Меню
Остання редакція: 06 березеня 2019

Матеріально-технічна база

Кафедра  фінансів, банківської справи та страхування знаходиться в окремому навчальному корпусі, забезпечена чотирма аудиторіями, дві з яких – лекційні, обладнані мультимедійними засобами. Методичний кабінет кафедри постійно оновлюється новими розробками, що удосконалюють навчальний процес.

Адиторії кафедри - зручні, світлі та просторі. Студентам зручно тут слухати лекції, адже відкритий простір приміщення дозволяє мати широкий візуальний доступ до матеріалу заняття під час використання мультимедійних засобів, а також для ведення дискусійного діалогу з викладачем та обговорення з колегами під час практичного чи семінарського заняття.

Відновленню емоційних сил сприяє зелена зона - своєрідна рекреаційна територія біля кафедри; для відновлення фізичного заряду організму слугують кафетерій чи магазин, що знаходяться поруч.

Розташування кафедри є зручним для всіх економічних спеціальностей, адже поруч знаходяться випускові кафедри майже всіх спеціальностей факультету економіки і підприємництва.

 

 

   

 

 

 

Останні новини

Всі новини