Меню

Бакалавру

Навчальний процес на спеціальності 072 "Фінанси, банківська справа та страхування" за першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти спрямований на багатовекторну й інтегровану підготовку фахівців у сфері фінансів, банківської справи та страхування. Особливий акцент здійснюється  на фінансове управління діяльністю інституційних одиниць секторів економіки України, передусім аграрної галузі, різних форм власності та організаційно-правових форм. Тісний зв'язок з роботодавцями сприяє тому, що освітня програма, за якою навчаються бакалаври, враховує новітні вимоги ринку праці та гармонійно поєднує теорію фінансової науки з практикою.

Задля забезпечення відкритості та повсякчасної доступності навчальних матеріалів студентам, а також на випадок обмеження офлайн навчання, використовуються інноваційно-педагогічні технологіі навчання на основі платформи дистанційного навчання Moodle.

Окремою особливістю навчання на спеціальності 072 "Фінанси, банківська справа та страхування" є поглиблене вивчення іноземної мови, що сприяє реалізації можливостей академічної мобільності та засвоєння закордонного досвіду фінансової діяльності, а також підвищує цінність фахівців на ринку праці.

Останні новини

Фінальний етап навчання для бакалаврів Читати повністю

Фінальний етап навчання для бакалаврів

Кожна праця повинна мати свій підсумок. І навчання також. Тому щорічно, на початку літа, здобувачі освіти першого (бакалаврського) рівня проходять підсумкові випробування - атестаційний іспит.

Читати повністю

Відбулася ІІІ Всеукраїнська науково-практична Інтернет-конференція «Розвиток фінансово-кредитних систем: виклики сьогодення»Читати повністю

Відбулася ІІІ Всеукраїнська науково-практична Інтернет-конференція «Розвиток фінансово-кредитних систем: виклики сьогодення»

06 червня на кафедрі фінансів, банківської справи та страхування УНУС відбулася ІІІ Всеукраїнська науково-практична Інтернет-конференція «Розвиток фінансово-кредитних систем: виклики сьогодення».

Читати повністю

Наука у воєнний часЧитати повністю

Наука у воєнний час

Доцент кафедри фінансів банківської справи та страхування УНУС Юлія Улянич взяла участь у заході від МОН "Наука у воєнний час: інноваційний і технологічний розвиток для здобуття перемоги та відновлення України".

Читати повністю

Наукова діяльність – безперервний процес розвитку та співпраціЧитати повністю

Наукова діяльність – безперервний процес розвитку та співпраці

2 червня представники кафедри фінансів, банківської справи та страхування Уманського НУС взяв участь у Міжнародній науково-практичній інтернет-конференції «Вдосконалення фінансово-кредитного механізму забезпечення інноваційного розвитку аграрного сектору економіки, сільських територій України та країн V-4».

Читати повністю

Всі новини