Меню

Бакалавру

Навчальний процес на спеціальності 072 "Фінанси, банківська справа та страхування" за першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти спрямований на багатовекторну й інтегровану підготовку фахівців у сфері фінансів, банківської справи та страхування. Особливий акцент здійснюється  на фінансове управління діяльністю інституційних одиниць секторів економіки України, передусім аграрної галузі, різних форм власності та організаційно-правових форм. Тісний зв'язок з роботодавцями сприяє тому, що освітня програма, за якою навчаються бакалаври, враховує новітні вимоги ринку праці та гармонійно поєднує теорію фінансової науки з практикою.

Задля забезпечення відкритості та повсякчасної доступності навчальних матеріалів студентам, а також на випадок обмеження офлайн навчання, використовуються інноваційно-педагогічні технологіі навчання на основі платформи дистанційного навчання Moodle.

Окремою особливістю навчання на спеціальності 072 "Фінанси, банківська справа та страхування" є поглиблене вивчення іноземної мови, що сприяє реалізації можливостей академічної мобільності та засвоєння закордонного досвіду фінансової діяльності, а також підвищує цінність фахівців на ринку праці.

Останні новини

Засідання робочих груп освітньо-професійних програм спеціальності "Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок"Читати повністю

Засідання робочих груп освітньо-професійних програм спеціальності "Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок"

09 червня робочі групи освітніх програм спеціальності 072 "Фінанси, бюанківська справа, страхування та фондовий ринок" ступенів "Бакалавр", "Магістр" і "Доктор філософії" провели робочу зустріч зі стейкголдером Сергієм ОЛІЙНИКОМ.

Читати повністю

Підсумкове засідання студентського наукового гуртка «Юний фінансист»Читати повністю

Підсумкове засідання студентського наукового гуртка «Юний фінансист»

07 червня відбулося підсумкове засідання студентського наукового гуртка кафедри фінансів, банківської справи та страхування «Юний фінансист».

Читати повністю

Покращення освітніх програм з фінансів, банківської справи та страхування: рекомендації для розвитку фахівцівЧитати повністю

Покращення освітніх програм з фінансів, банківської справи та страхування: рекомендації для розвитку фахівців

На кафедрі фінансів, банківської справи та страхування в Уманському національному університеті садівництва було проведено обговорення освітніх програм зі спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» першого (бакалавр), другого (магістратур) і третього (доктор філософії) освітніх рівнів з участю Вікторії КАРПЕНКО, заступника начальника відділу обслуговування громадян №4 (сервісного центру) Головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області.

Читати повністю

Відбулася IV Всеукраїнська науково-практична Інтернет-конференція «Розвиток фінансово-кредитних систем: виклики сьогодення»Читати повністю

Відбулася IV Всеукраїнська науково-практична Інтернет-конференція «Розвиток фінансово-кредитних систем: виклики сьогодення»

06 червня кафедрою фінансів, банківської справи та страхування Уманського національного університету садівництва проведено IV Всеукраїнську науково-практичну Інтернет-конференцію «Розвиток фінансово-кредитних систем: виклики сьогодення».

Читати повністю

Всі новини