Меню

Бакалавру

Навчальний процес на спеціальності 072 "Фінанси, банківська справа та страхування" за першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти спрямований на багатовекторну й інтегровану підготовку фахівців у сфері фінансів, банківської справи та страхування. Особливий акцент здійснюється  на фінансове управління діяльністю інституційних одиниць секторів економіки України, передусім аграрної галузі, різних форм власності та організаційно-правових форм. Тісний зв'язок з роботодавцями сприяє тому, що освітня програма, за якою навчаються бакалаври, враховує новітні вимоги ринку праці та гармонійно поєднує теорію фінансової науки з практикою.

Задля забезпечення відкритості та повсякчасної доступності навчальних матеріалів студентам, а також на випадок обмеження офлайн навчання, використовуються інноваційно-педагогічні технологіі навчання на основі платформи дистанційного навчання Moodle.

Окремою особливістю навчання на спеціальності 072 "Фінанси, банківська справа та страхування" є поглиблене вивчення іноземної мови, що сприяє реалізації можливостей академічної мобільності та засвоєння закордонного досвіду фінансової діяльності, а також підвищує цінність фахівців на ринку праці.

Останні новини

Студентська олімпіада з навчальної дисципліни «Страхування»Читати повністю

Студентська олімпіада з навчальної дисципліни «Страхування»

28 листопада кафедрою фінансів, банківської справи та страхування УНУС проведено І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Страхування»

Читати повністю

Зустріч з професіоналами банківської справиЧитати повністю

Зустріч з професіоналами банківської справи

На кафедрі фінансів, банківської справи та страхування відбулась зустріч із начальником Уманського відділення №148/23 АБ «УКРГАЗБАНК» Русланом БОБОШКО та провідним економістом відділення Лілією СЕНЧЕНКО.

Читати повністю

Вітаємо Ольгу ЛЕВЧЕНКО з призовим місцем у конкурсі проєктів за напрямом «Економічний, соціальний, освітньо-культурний розвиток у воєнний час та повоєнна розбудова м. Умань»Читати повністю

Вітаємо Ольгу ЛЕВЧЕНКО з призовим місцем у конкурсі проєктів за напрямом «Економічний, соціальний, освітньо-культурний розвиток у воєнний час та повоєнна розбудова м. Умань»

17 листопада усі студенти світу святкують Міжнародний день студента! З цієї нагоди відбулася зустріч активної молоді з мером міста Умань Іриною ПЛЕТНЬОВОЮ, метою якої було заохотити студентів до нових звершень і відкриттів, сприяти розвитку наукового потенціалу сучасного покоління, відкрити нові інноваційні ідеї покращення усіх сфер культурного й освітнього життя.

Читати повністю

Презентація наукових доробок здобувачів освіти загалу XV Всеукраїнської наукової конференції за міжнародною участю «Актуальні питання сучасної економіки»Читати повністю

Презентація наукових доробок здобувачів освіти загалу XV Всеукраїнської наукової конференції за міжнародною участю «Актуальні питання сучасної економіки»

15 листопада здобувачі всіх рівнів вищої освіти спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» та викладачі кафедри фінансів, банківської справи та страхування взяли участь у роботі XV Всеукраїнської наукової конференції за міжнародною участю «Актуальні питання сучасної економіки».

Читати повністю

Всі новини