Меню

Бакалавру

Навчальний процес на спеціальності 072 "Фінанси, банківська справа та страхування" за першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти спрямований на багатовекторну й інтегровану підготовку фахівців у сфері фінансів, банківської справи та страхування. Особливий акцент здійснюється  на фінансове управління діяльністю інституційних одиниць секторів економіки України, передусім аграрної галузі, різних форм власності та організаційно-правових форм. Тісний зв'язок з роботодавцями сприяє тому, що освітня програма, за якою навчаються бакалаври, враховує новітні вимоги ринку праці та гармонійно поєднує теорію фінансової науки з практикою.

Задля забезпечення відкритості та повсякчасної доступності навчальних матеріалів студентам, а також на випадок обмеження офлайн навчання, використовуються інноваційно-педагогічні технологіі навчання на основі платформи дистанційного навчання Moodle.

Окремою особливістю навчання на спеціальності 072 "Фінанси, банківська справа та страхування" є поглиблене вивчення іноземної мови, що сприяє реалізації можливостей академічної мобільності та засвоєння закордонного досвіду фінансової діяльності, а також підвищує цінність фахівців на ринку праці.

Останні новини

Пізнання основ забезпечення якості освіти студентами фінансистамиЧитати повністю

Пізнання основ забезпечення якості освіти студентами фінансистами

22 листопада на факультеті економіки і підприємництва Уманського національного університету садівництва відбулася онлайн-зустріч здобувачів освіти першого (бакалаврського) рівня спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» зі стейкхолдером, керівницею відділу моніторингу якості освіти УНУС Ніною ПІТЕЛЬ.

Читати повністю

Здобувачі освіти спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» – учасники студентського наукового гуртка факультету економіки і підприємництваЧитати повністю

Здобувачі освіти спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» – учасники студентського наукового гуртка факультету економіки і підприємництва

Здобувачі освіти спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» доєднались до онлайн роботи студентського наукового гуртка на рівні факультету економіки і підприємництва.

Читати повністю

Творчий розвиток – основа професійного успіхуЧитати повністю

Творчий розвиток – основа професійного успіху

21 листопада відбулася онлайн-зустрічі Світлани БЕРДНІКОВОЇ, керівниці народного аматорського ансамблю пісні і танцю «Хлібодари» Уманського національного університету садівництва, зі здобувачами вищої освіти першого (бакалаврського) рівня спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування»

Читати повністю

Громадська активність - запорука майбутнього розвитку фінансистаЧитати повністю

Громадська активність - запорука майбутнього розвитку фінансиста

18 листопада на факультеті економіки і підприємництва Уманського національного університету садівництва здобувачі освіти першого (бакалаврського) рівня спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» взяли участь в онлайн-зустрічі «Активність студентів – запорука процвітанню університету» зі стейкхолдером, помічником ректора УНУС Валентиною ЧЕРНИЧЕНКО.

Читати повністю

Всі новини