Меню

Бакалавру

Навчальний процес на спеціальності 072 "Фінанси, банківаська справа та страхування" за першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти спрямований на багатовекторну й інтегровану підготовку фахівців у сфері фінансів, банківської справи та страхування. Особливий акцент здійснюється  на фінансове управління діяльністю інституційних одиниць секторів економіки України, передусім аграрної галузі, різних форм власності та організаційно-правових форм. Тісний зв'язок з роботодавцями сприяє тому, що освітня програма, за якою навчаються бакалаври, враховує новітні вимоги ринку праці та гармонійно поєднує теорію фінансової науки з практикою.

Задля забезпечення відкритості та повсякчасної доступності навчальних матеріалів студентам, а також на випадок обмеження офлайн навчання, використовуються інноваційно-педагогічні технологіі навчання на основі платформи дистанційного навчання Moodle.

Окремою особливістю навчання на спеціальності 072 "Фінанси, банківська справа та страхування" є поглиблене вивчення іноземної мови, що сприяє реалізації можливостей академічної мобільності та засвоєння закордонного досвіду фінансової діяльності, а також підвищує цінність фахівців на ринку праці.

Останні новини

Вітаємо переможців І туру Всеукраїнського конкурсу на кращу студентську наукову роботу за напрямом «Фінанси, банківська справа та страхування»Читати повністю

Вітаємо переможців І туру Всеукраїнського конкурсу на кращу студентську наукову роботу за напрямом «Фінанси, банківська справа та страхування»

Науково-педагогічний колектив кафедри фінансів, банківської справи та страхування вітає переможців і рекомендує їх до участі у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт.

Читати повністю

Дякуємо за рік 2021! Вітаємо з Новим роком !Читати повністю

Дякуємо за рік 2021! Вітаємо з Новим роком !

Ми щиро вдячні всім - спільноті Уманського національного університету садівництва, роботодавцям, випускникам, студентам, абітурієнтам - за ці 365 днів, проведених разом.

Читати повністю

Вітаємо магістрів з успішним захистом кваліфікаційних робіт!Читати повністю

Вітаємо магістрів з успішним захистом кваліфікаційних робіт!

21-23 грудня на кафедрі фінансів, банківської справи та страхування Уманського національного університету садівництва проходив захист кваліфікаційних робіт магістрів.

Читати повністю

Активна громадянська позиція - основа професійної складової фінансистаЧитати повністю

Активна громадянська позиція - основа професійної складової фінансиста

Активна громадянська позиція, готовність детально досліджувати проблемні фінансові й економічні питання та суспільні виклики - такі сьогодні головні риси студента - фінансиста. І яскравим прикладом зазначеного є здобувач освіти другого (магістерського) рівня першого року навчання Денис Гузар.

Читати повністю

Всі новини