Меню

Новини

19.01.2022
Вітаємо переможців І туру Всеукраїнського конкурсу на кращу студентську наукову роботу за напрямом «Фінанси, банківська справа та страхування»Читати повністю

Вітаємо переможців І туру Всеукраїнського конкурсу на кращу студентську наукову роботу за напрямом «Фінанси, банківська справа та страхування»

Науково-педагогічний колектив кафедри фінансів, банківської справи та страхування вітає переможців і рекомендує їх до участі у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт.

Читати повністю

31.12.2021
Дякуємо за рік 2021! Вітаємо з Новим роком !Читати повністю

Дякуємо за рік 2021! Вітаємо з Новим роком !

Ми щиро вдячні всім - спільноті Уманського національного університету садівництва, роботодавцям, випускникам, студентам, абітурієнтам - за ці 365 днів, проведених разом.

Читати повністю

23.12.2021
Вітаємо магістрів з успішним захистом кваліфікаційних робіт!Читати повністю

Вітаємо магістрів з успішним захистом кваліфікаційних робіт!

21-23 грудня на кафедрі фінансів, банківської справи та страхування Уманського національного університету садівництва проходив захист кваліфікаційних робіт магістрів.

Читати повністю

20.12.2021
Активна громадянська позиція - основа професійної складової фінансистаЧитати повністю

Активна громадянська позиція - основа професійної складової фінансиста

Активна громадянська позиція, готовність детально досліджувати проблемні фінансові й економічні питання та суспільні виклики - такі сьогодні головні риси студента - фінансиста. І яскравим прикладом зазначеного є здобувач освіти другого (магістерського) рівня першого року навчання Денис Гузар.

Читати повністю

17.12.2021
Викладачі кафедри фінансів, банківської справи та страхування - учасники Міжнародної науково-практичної конференціїЧитати повністю

Викладачі кафедри фінансів, банківської справи та страхування - учасники Міжнародної науково-практичної конференції

Колектив кафедри фінансів, банківської справи та страхування Уманського національного університету садівництва долучився до Міжнародної науково-практичної конференції на тему: «ФІНАНСОВИЙ МЕХАНІЗМ СТАЛОГО АГРАРНОГО РОЗВИТКУ: сучасний стан та перспективи»

Читати повністю

13.12.2021
Герої поміж насЧитати повністю

Герої поміж нас

На кафедрі фінансів, банківської справи та страхування відбулася виховна година на тему «Герої серед нас», що проходила у рамках Всеукраїнської кампанії «16 днів проти насильства».

Читати повністю