Меню
Остання редакція: 06 березеня 2019

Бази проходження практики

Відповідальна за проходження практики студентами кафедри: кандидат економічних наук, доцент  Мельник Катерина Миколаївна
Відповідальна за проходження практики студентами кафедри: кандидат економічних наук, доцент Мельник Катерина Миколаївна

Бази проходження практики

 

Для проходження практики Уманський національний університет садівництва направляє студентів у фінансові підрозділи підприємств, установ та організацій різних організаційно-правових форм; фінансові підрозділи бюджетних установ; страхові компанії та групи; фінансово-кредитні установи (банківські установи, кредитні спілки); районні та міські органи державної фіскальної служби; міські та районні управління Пенсійного фонду України та фондів державного соціального страхування; управління державної казначейської служби; фінансові управління та відділи районних та міських державних адміністрацій; управління праці та соціального захисту населення та інші.

Перелік баз проходження практики визначається кафедрою фінансів, банківської справи та страхування і узгоджується з деканатом факультету відповідно до пропозицій представників баз практики, а також побажань студентів щодо останніх, які дають згоду на проходження практики з створенням відповідних умов для проходження практики.

Перелік баз практики затверджується наказом ректора по Уманському національному університету садівництва. Зміна бази практики можлива лише з поважних причин до початку проходження практики. Рішення про можливість зміни бази практики приймає завідувач кафедри.

 

 

 

 

 

 

Останні новини

Вітаємо переможців І туру Всеукраїнського конкурсу на кращу студентську наукову роботу за напрямом  «Фінанси, банківська справа та страхування»Читати повністю

Вітаємо переможців І туру Всеукраїнського конкурсу на кращу студентську наукову роботу за напрямом «Фінанси, банківська справа та страхування»

Читати повністю

Всі новини