Меню
Бузиновська Катерина
Бузиновська Катерина
02 квітня 2019

Бузиновська Катерина

Бухгалтер ТОВ «БАК» і ТОВ «БЛЕК СІ АГРО»

Моя історія студентського життя, що проходило в Уманському національному університеті садівництва, надзвичайно барвиста: навчаючись в університеті та здобуваючи освіту за спеціальністю «Фінанси, банківська справа та страхування», я була активним учасником громадського життя навчального закладу, тож очолювала раду студентського самоврядування рідного факультету економіки і підприємництва та працювала у раді студентського самоврядування університету.

На 4 курсі, під час виробничої практики, розпочала працювати у ПАТ КБ «ПриватБанк» спеціалістом з обслуговування клієнтів, а після того, як пізнала особливості цієї професії – знову повернулася на навчання для здобуття кваліфікації магістра.

На даний час працюю бухгалтером у ТОВ «БАК» та за сумісництвом бухгалтером у ТОВ «БЛЕК СІ АГРО». На моїй новій посаді мені знадобилися всі отриманні знання, як із дисциплін економічного характеру, так і з непрофільних предметів, оскільки працюю у сфері сільського господарства.

Чудові студентські роки подарували мені не тільки великий багаж знань, а й приємні спогади від культурно-просвітницької роботи університету. Безліч концертів, конкурсів, змагань та екскурсій у різні куточки України – саме такі моменти закарбовуються в пам'яті на довгі роки.

Окрему подяку хочу виразити викладачам кафедри фінансів, банківської справи та страхування, особливо своєму куратору – доценту Бондаренко Наталії Вікторівні, яка за період навчання стала для нас не просто наставником, а й вірним другом.