Меню
Черненко Людмила
Черненко Людмила
02 березеня 2020

Черненко Людмила

бухгалтер ТОВ "БАК"
Студентські роки, дійсно, найкращі в житті людини! І це я зрозуміла, навчаючись в Уманському національному університеті садівництва на факультеті економіки і підприємства за спеціальністю "Фінанси, банківська справа та страхування". Адже завдяки неймовірному професорсько-викладацькому складу факультету, а, також кафедри фінансів, банківської справи та страхування, період навчання став просто незабутнім!
Завдяки кафедрі фінансів, банківської справи та страхування я здобула не тільки необхідні знання для подальшого професійного розвитку, а й вірних друзів, які і в подальшому залишилися поруч.
Тільки закінчивши навчання приходить розуміння того, що і викладачі кафедри, і студенти стали однією сім'єю, яка може підтримати, допомогти, розрадити та вдосконалити  - як людину, фахівця, особистість .
Кафедра фінансів, банківської справи та страхування не тільки навчає професійним навичкам, а й активно бере участь у позаурочному житті студентства: творчі вечори, оригінальні виховні години й інтерактивні ігри, виступи на факультетському рівні - це створює особливу, незабутню атмосферу релаксу й абстрагування від навчального процесу.
Хочу щиро подякувати кожному викладачеві кафедри Фінансів, банківської справи та страхування за терпіння, розуміння та вагомий внесок у життя кожного студента!