Меню
Давиденко Владислав
Давиденко Владислав
03 березеня 2019

Давиденко Владислав

бухгалтер з оподаткування ФГ "Агрофіра "Базис"

Я випускник спеціальності "Фінанси, банківська справа та страхування" 2016 року. Наразі працюю бухгалтером з оподаткування в одному з провідних сільськогосподарських підприємств Уманського району - Фермерському господарстві "Агрофірма "БАЗИС".
Навчаючись в Уманському національному університеті садівництва здобув те необхідне підґрунтя знань, яке дало змогу уже на третьому році навчання потрапити на роботу до Уманської ОДПІ. Сильний викладацький склад, матеріально-технічна база університету дають потужний поштовх у майбутнє.Всі викладачі кафедри -висококваліфіковані спеціалісти, справжні майстри своєї справи. Вони завжди залишатимуться прикладом для кожного студента. Заняття на кафедрі завжди були цікавими та сучасними, а 1 год. 20хв., хоч і здавалося, що проходили неймовірно швидко, проте були надзвичайно продуктивними й інформативними.  
У викладачів кафедри фінансів, банківської справи та страхування до кожного студента індивідуальний підхід. Це педагоги, які не просто механічно виконують свою роботу, а в процесі навчання, шляхом спілкування достукується до студентів, по-максимуму насичуючи його знаннями.