Меню
Катерина Півторак
Катерина Півторак
12 березеня 2019

Катерина Півторак

заступник директора відділення № 7 АТ КБ "ПриватБанк" м. Умань

Мене звати Катерина Півторак і в 2014 я отримала диплом магістра зі спеціальності «Фінанси і кредит», яка нині носить назву "Фінанси, банківська справа та страхування". Але головне не це, а та атмосфера добра, взаємодопомоги та підтримки, що панує в найкращому навчальному закладі – Уманському національному університеті садівництва.

Навчання в Уманському НУС мені дало дуже багато: вірних друзів, яскраве та неповторне студентське життя, а головне - грунтовні професійні знання.

Хочеться сказати окреме "Дякую!" всім викладачам кафедри фінансів, банківської справи та страхування, які залишили після себе лише приємні спогади. Практично всі предмети, з якими вони нас, студентів, знайомили, були цікаві. Що особливо важливо - вони завжди вимагали реальних знань і оцінювали їх відповідно. А старання та наполегливість завжди винагороджувалися належно. Також хочу зазначити, що викладачі підтримували нас не тільки під час навчання, даючи необхідні знання та навички, а й допомагають професійно і зараз, після випуску.

Ще одним з яскравих спогадів зі студентського життя є пізнавальні екскурсії, які організовували наші викладачі. Це й не дивно, адже, крім навчання, назавжди запам'ятовуються різні позанавчальні заходи.

Мені пощастило здобувати освіту в період, коли святкували день народження факультету й організували велике свято з цього приводу; влаштовувалися конкурси краси й інші подібні заходи. Все це ще більше скріплювали і без того наш дуже дружний курс. Тому я завжди з великим теплом буду згадувати про студентські роки.