Меню
Костянтин Горобець
Костянтин Горобець
12 березеня 2019

Костянтин Горобець

випускник 2006 року

Сучасна молодь намагається уникати труднощів. А надмірна опіка батьків і збочене інформативне поле тільки сприяють цьому. Чи то фізичні, чи то розумові навантаження – це важко! Але чи вдасться мати треноване та витривале тіло без систематичних тренувань, раціону та дисципліни? Чи можливо керувати компанією без різносторонніх знань, винахідливості та систематичності? Це запитання актуальне для всіх сфер нашого життя: щоб мати сім’ю, гроші, друзів, повагу, мільйон підписників в Інстаграмі потрібно важко і ритмічно працювати! По іншому просто ніяк! Жодна історія успіху не обходиться без важкої і наполегливої праці!

Навчання і є та сама «важка та наполеглива»! Де взяти мотивацію? Зробіть хоч щось! Не знаєте з чого почати? А це не важливо – просто щось зробіть! Результат зробленого буде мотивувати та рухати далі, головне – не зупинятись!

Ми закінчили навчання у 2006 році і були першими фінансистами Уманського національного університету садівництва. Було важко, але надзвичайно корисно. Отримані тоді знання стали надійним фундаментом для майбутнього досвіду та дали можливість навчатися далі! Розуміння ключових понять банківської сфери, фінансів, бухгалтерського обліку, оподаткування, маркетингу та психології управління стали визначними для мого майбутнього, а активна участь у науковому та соціальному житті університету навчила бути відповідальним і комунікабельним!

Я щиро вдячний за титанічну працю та принциповість всім, без винятку, викладачам та інших людям, причетним до навчального процесу. Бажаю всім вам міцного здоров’я та зацікавлених студентів!