Меню
Красиленко Яна
Красиленко Яна
03 березеня 2019

Красиленко Яна

керуюча магазину «Ева» у м. Умань

Після закінчення школи  питання майбутньої професії і вибір навчального закладу для мене буув очевидним - ще в школі я обрала Уманський національний університет садівництва,  факультет економіки іпідприємництва,  спеціальність "Фінанси та кредит". І у цьому я не помилилася:5 років навчання пролетіли, немов один день. Але цей день був сповнений цікавими, змістовними навчальними буднями, спілкуванням з друзями, викладачами, заняттями наукою та художньою самодіяльністю. Адже в  Уманському національному університеті садівництва вміло та майстерно поєднують навчальний процес з працею, відпочинком ісаморозвитком.

Навчання стало для мене способом самореалізації, прагненням до чогось більшого, ніж просто отримати документ про вищу освіту. Велику роль у цьому відіграв і наш університет, і колектив кафедри, адже оточення та атмосфера значною мірою впливають на формування особистості висококваліфікованих фахівців.

Навчання в Уманському національному університеті садівництва − це доволі нетривалий, але дуже насичений, яскравий період мого життя. Тут ми навчилися не лише своїй професії, але й отримали цінний життєвий досвід.

Без сумніву, Уманський НУС - це той заклад вищої освіти, який потрібен молодому поколінню. Роки навчання в цьому університеті будуть найпрекраснішими, і це може підтвердити кожен студент. Тож не потрібно гаяти час на вибір ЗВО та шукати десь за горизонтами кращого. Нині, як фахівець і людина, що вміє рахувати гроші, однозначно стверджую: найкращий вибір - це Уманський національний університет садівництва! Тільки тут найкраща якість освіти за прийнятну вартість, а ще - реальні можливості працевлаштування.