Меню
Лелека Володимир Іванович
Лелека Володимир Іванович
03 березеня 2019

Лелека Володимир Іванович

спеціаліст І категорії відділу економічного розвитку Виконавчого комітету Уманської міської ради.

 З вибором вишу я довго визначався, але, проаналізувавши всі джерела інформації щодо ЗВО України, зрозумів, що найкращий університет мого напрямку знаходиться у рідному місті – це Уманський національний університет садівництва.  Так у 2010 р. я вступив на найкращий факультет економіки та підприємництва, де мене навчав колектив досвідчених професіоналів своєї справи, які є тільки на кафедрі фінансів і кредиту, котра нині отримала нову назву – кафедри фінансів, банківської справи та страхування.

Професія фінансиста вимагає, та, відповідно, під час навчання розвиває такі необхідні у житті навички, як спостережливість, аналіз явищ і процесів, блискавичне прийняття правильних рішень. Саме такі вміння я отримав під час навчання і вони допомогли навчитись вести активну громадську діяльність. З 1 курсу і майже до кінця навчання у ВУЗі  я був старостою групи, потім – головою ради студентського самоврядування факультету, згодом – заступником та в.о. голови ради студентського самоврядування університету. Через деякий час я став головою ради студентського самоврядування міста Умань. Також я мав честь бути членом Вченої ради університету. Під час навчання займався тривалий час бальними та сучасними танцями, а разом з друзями ще й організували команду КВН, з якою ми виступали на Дні факультету та згодом досягли рівня Аграрної ліги КВН України.

Життя у навчальному закладі було змістовним та дуже цікавим. Проте навчання завершилось, і у 2016 р. я закінчив університет, здобувши кваліфікацію магістра. Саме завдяки знанням, навичкам і вмінням, якими зі мною ділилися під час занять викладачі кафедри фінансів, банківської справи та страхування Уманського національного університету садівництва, я отримав змогу, одразу після виходу зі стін рідної Альма-матер, влаштуватись на державну службу, а саме на посаду спеціаліста І категорії відділу економічного розвитку Виконавчого комітету Уманської міської ради.