Меню
Мачуська Тетяна
Мачуська Тетяна
15 березеня 2019

Мачуська Тетяна

головний спеціаліст відділу видатків та обслуговування розпорядників коштів та інших клієнтів Уманського УДКСУ Черкаської області

У період переходу від дитинства до юності та дорослого життя  перед нами стоїть нелегкий вибір. Від нього залежить наше майбутнє,  достаток і самореалізація. І цим перодом є закінчення школи й обрання навчального закладу та спеціальності, де було б цікаво вчитися і легко працевлаштуватися.

Коли прийшов мій час робити вибір, я сказала батькам, що бажаю навчатись саме в рідному місті і неодмінно - в Уманському національному університеті садівництва. Ніхто мені не заперечував, адже моя мама, брат, бабуся та дідусь закінчили в свій час саме цей університет. Вони знали, що це навчальний заклад із багатою історією, у якому дають знання викладачі – справжні професіонали, а ще - панує добра щира атмосфера. Тому я і поступила на спеціальність "Фінанси та кредит", за якою отримала диплом магістра з відзнакою.

Відтоді минуло п'ять років дорослого, професійного життя. Як кажуть, час студентства - найвеселіший і пам'ятається все життя. За ці роки бувало різне: хвилювання за екзамени, курсові, статті, практика, свята, конкурси, вікторини. І ми всі були разом - командою! Університет дав гарну базу знань і вміння постійно навчатись, вірних друзів, незабутні моменти, поштовх до самореалізації в подальшому.

Дуже вдячна колективу кафедри фінансів, банківської справи та страхування за роки навчання – це був наш другий дім. А також нашому деканату - вони були нам, як батьки! 

Після університету я пішла працювати в Уманську ОДПІ, на даний час працюю в Уманському УДКСУ. Предмети, які викладались за період навчання, тепер стали основою в моїй роботі. Велика подяка університету та всім, хто в ньому працює, за те, що ви якісно навчаєте і виховуєте молодь, даєте майбутнє не тільки нам, а й нашій країні!