Меню
Роман Мазурик
Роман Мазурик
12 березеня 2019

Роман Мазурик

В.о. завідувача сектору погашення боргу Уманського управління ГУ ДФС України в Черкаській області

Без перебільшення, студентські роки – найвеселіші та пам'ятаються усе життя. За час навчання в Уманському національному університеті садівництва я навчився постійно підвищувати свій професійний рівень та отримав гарну базу знань. І цим вельми завдячую колективу кафедри фінансів, банківської справи та страхування, тій кафедрі, де нас виховували та навчали всі університетські роки.

Також того щиро вдячний деканату факультету економіки і підприємництва, в якому до нас завжди відносились, як до рідних, раділи за наші досягнення, а якщо і сварили – то щиро, по доброму.

Після університету я розпочав працювати в Уманській ОДПІ, де труджуся і донині. Скажу відверто, що надзвичайно допомогли в роботі в перші роки  конспект із дисциплін «Податкова система» і «Податковий менеджмент». Тому всім студентам-фінансистам раджу – не прогулюйте пари та ретельно конспектуйте той матеріал, що вам дають на лекціях, адже це вам суттєво полегшить трудові будні.

Велика дяка університету та всім, хто в ньому працює, за те, що ви якісно навчаєте і виховуєте молодь, даєте майбутнє не тільки нам, а й нашій країні! Спасибі викладачам університету за мудрість, витримку, працю та терпіння, за ті сили, що ви витрачали на нас та за знання, що нам подарували!