Меню
Слободяник Ірина
Слободяник Ірина
06 березеня 2020

Слободяник Ірина

Якби мене запитали, які три найважливіші речі відбулись у моєму житті, то після ходити і говорити було б навчання в Уманському національному університеті садівництва.

Що таке навчання на факультеті економіки і підприємництва? Це незвіданий, цікавий і неповторний світ, у який поринають ще вчорашні учні й абітурієнти. Це 5,5 років навчання на престижній спеціальності фінанси, банківська справа та страхування. Це час, коли ти віртуально поєднуєш навчання, різні секції і гуртки, веселі подорожі та прогулянки з друзями, намагаючись не пропустити жодної цікавої і гучної події у студентському житті. До речі, тут можна стати не тільки учасником цікавих студентських подій, а й їх організатором: у цьому допоможе рада студентського самоврядування факультету економіки і підприємництва, яка тісно співпрацює з деканатом факультету.

Саме такими були мої студентські роки: насичені навчанням у висококласних викладачів факультету, різноманітними знайомствами та зустрічами, участю, проведенням та організацією як наукових гуртків і конференцій, так і різноманітним дозвіллям студентів, подорожами незвіданою Україною, волонтерською діяльністю: походами до дитячого притулку, організацією благодійних акцій, концертів для захисників нашої країни, людей похилого віку. Не обходилось і без гучних студентських гулянь у вигляді вечірок, дискотек, святкових концертів.

Все це було б не можливе без команди професіоналів, які працюють у стінах університету, які без вагань завжди готові прийти тобі на допомогу у розробці та реалізації студентських ініціатив, які допомагають і мудрою порадою, і ділом.

Навчаючись в університеті, я на власному досвіді переконалася: спеціальність фінанси, банківська справа та страхування – обов’язкова для тих, хто йде вперед, хоче досягти високих звершень у кар’єрі, отримати неоціненний досвід у спілкуванні з людьми, нові цікаві знайомства на все життя як серед однолітків, так і серед викладачів, які за роки навчання стають справжніми друзями!

Дякую тобі, Уманський національний університет садівництва, за найкращі студентські роки, проведені у твоїх стінах! Живи та процвітай, рідна Alma-mater!

Ірина Слободяник, випускниця спеціальності фінанси¸ банківська справа та страхування