Меню
Уманчик Вікторія
Уманчик Вікторія
06 березеня 2019

Уманчик Вікторія

менеджер партнерських відділень в Черкаській області ТОВ "Нова пошта"

 Моє студентське життя закінчилося у 2018 році. Саме тоді я отримала диплом магістра спеціальності "Фінанси, банківська справа та страхування"  Уманського НУС . Багаж знань і досвід, отриманий під час навчання, дав поштовх для працевлаштування. На 6 курсі магістратури почала працювати бухгалтером  компанії ТОВ "Нова Пошта". Нині працюю менеджером партнерських відділень в Черкаській області цього ж підприємства.

На новій посаді стали в нагоді комунікативні навички та лідерські якості, які нам прививали в університеті. Особливий внесок у розвиток нас, як молодих спеціалістів, зробила наш куратор - доцент кафедри фінансів, банківської справи та страхування Бондаренко Наталія Вікторівна. Вона була для нас не просто хорошим викладачем, а й другом, порадником та "мамою" якої не вистачає під час навчання. Завжди підтримувала в тяжких ситуаціях ідавала поради. За що ми їй дуже вдячні.

Загалом завжди з позитивом згадую час студентського життя, коли приємна напруга навчання зникала під час всіляких перипетій діяльності студради. Ми організовували концерти, дискусії, квести, їздили на Всеукраїнські студентські зустрічі. А чого варті наукові потуги! Тільки зараз, працюючи й адаптуючись до дорослого життя, розумію, яким позитивом і драйвом вирувало життя фінансистів в Уманському національному університеті садівництва. І якби мене запитали, чи хотіла б я змінити заклад освіти, де навчалася, однозначна відповідь - ні! Адже Уманський національний університет садівництва - це любов на все життя!