Гурток "Юний фінансист" продовжує роботуЧитати повністю

Гурток "Юний фінансист" продовжує роботу

На кафедрі фінансів, банківської справи та страхування відбулося чергове засідання студентського наукового гуртка «Юний фінансист», присвячене обговоренню питання вивчення досвіду країн Європейського союзу в контексті розвитку фінансової сфери та соціальної складової життя країн

Участь магістрантки в Economist Career WayЧитати повністю

Участь магістрантки в Economist Career Way

Студентка 11 м-ф групи Олександра Яковенко взяла участь у Economist Career Way, що проходив на платформі UGEN

Профілактичні бесіди зі студентським загаломЧитати повністю

Профілактичні бесіди зі студентським загалом

2 квітня на кафедрі фінансів, банківської справи та страхування для студентів спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок» кураторами всіх академічних груп було проведено спільну виховну щодо дотримання Правил внутрішнього розпорядку в студентських гуртожитках УНУС та поведінки під час виникнення конфліктних ситуацій при спілкуванні серед здобувачів освіти закладу на тему: «Вчинення насильства: чинники, наслідки, відповідальність».

Кращий студент-науковець УНУС - фінансистка!Читати повністю

Кращий студент-науковець УНУС - фінансистка!

Вітаємо фінансистку Вікторію ЗАЯРНУ з перемогою у номінації "Кращий студент - науковець" УНУС!

25.03.2024
Участь студентів і викладачів кафедри у Міжвузівській науково-практичній конференції здобувачів вищої освіти і молодих вчених «Соціально-економічний розвиток і безпека України: стан та перспективи»Читати повністю

Студенти всіх рівнів навчання спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок» і викладачі кафедри фінансів, банківської справи та страхування Уманського національного університету садівництва долучилися до міжвузівської науково-практичної конференції здобувачів вищої освіти і молодих вчених «Соціально-економічний розвиток і безпека України: стан та перспективи», що відбулась 22 березня 2024 року у Львівському державному університеті внутрішніх справ.

25.03.2024
Зимова економічна школа «Україна-ЄС, кроки до вступу: регіональний вимір»Читати повністю

Зимова економічна школа «Україна-ЄС, кроки до вступу: регіональний вимір»

Доценти кафедри фінансів, банківської справи та страхування УНУС Юлія УЛЯНИЧ, Леся БАРАБАШ і Світлана ВЛАСЮК долучилися до роботи Зимової економічної школи від ВГО «Українська Асоціація Економістів-міжнародників» та Хмельницького національного університету.