18.10.2022
Спільна лекція зі стейкхолдером з навчальної дисципліни «Страхова справа»Читати повністю

Спільна лекція зі стейкхолдером з навчальної дисципліни «Страхова справа»

18 жовтня завідувачем кафедри фінансів, банківської справи та страхування Оленою ПРОКОПЧУК та керівником ЦОК Черкаської дирекції ПрАТ «СК «АРСЕНАЛ Страхування» в м. Умань, стейкхолдером освітньо-професійної програми «Фінанси, банківська справа та страхування» першого рівня вищої освіти (бакалавр) Оксаною ОСТРОУШКО було проведено спільну лекцію на тему «Страхова організація як основа страхової системи» для студентів 11к-ф групи.

14.10.2022
Засідання студентського наукового гуртка кафедри фінансів, банківської справи та страхуванняЧитати повністю

13 жовтня відбулося чергове засідання студентського наукового гуртка кафедри фінансів, банківської справи та страхування «Юний фінансист».

Поєднання теорії та практики зі страхуванняЧитати повністю

Поєднання теорії та практики зі страхування

12 жовтня завідувачем кафедри фінансів, банківської справи та страхування Оленою ПРОКОПЧУК та менеджером з питань регіонального розвитку «Страхової компанії «УНІКА Життя» Юрієм МОЦНИМ було проведено спільну лекцію на тему «Накопичувальне страхування життя»

Апробація наукових досліджень Читати повністю

Апробація наукових досліджень

З 4 по 6 жовтня у Львівському національному університеті природокористування відбувся знаковий науковий захід, що зібрав наукову спільноту України та зарубіжних країн - XXIIІ Міжнародний науково-практичний форум «Теорія і практика розвитку агропромислового комплексу та сільських територій», у якому з онлайн-доповіддю взяла участь доцентка кафедри

Фінансисти вивчали стандарти доброчесності в закладах освітиЧитати повністю

Фінансисти вивчали стандарти доброчесності в закладах освіти

12 вересня студенти спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» першого рівня вищої освіти Уманського національного університету садівництва долучилися до онлайн лекції «Доброчесне середовище в закладах освіти. Важливість і актуальність», зорганізованої Національним агентством з питань запобігання корупції за підтримки Міністерства освіти і науки України та Державної установи «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти».

08.09.2022
Актуальності банківської справи в Україні: освітньо-практичний поглядЧитати повністю

Актуальності банківської справи в Україні: освітньо-практичний погляд

Для студентів 4-го та 2-го (скороченого) курсів спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» була проведена відкрита лекція з навчальної дисципліни «Банківська система» на тему: «Операції банків з організації розрахунків і обслуговування платіжного обороту клієнтів».