05.09.2022
Фінансова грамотність – запорука фінансової стійкості та фінансового добробуту населенняЧитати повністю

Викладачі кафедри фінансів, банківської справи та страхування Леся Барабаш та Юлія Улянич успішно завершили освітній курс «Школа фінансової грамотності «Талан»», що реалізується Національним банком України у співпраці з Міністерством освіти та науки України

26.08.2022
Гривня – основа економічної самостійності та незалежності УкраїниЧитати повністю

Гривня – основа економічної самостійності та незалежності України

Викладачі кафедри фінансів, банківської справи та страхування долучилися до вебінару Центру фінансових знань НБУ ТАЛАН "Гривня – основа економічної самостійності та незалежності України".

22.08.2022
Викладачі кафедри фінансів, банківської справи та страхування – учасники міжнародної програми наукового стажуванняЧитати повністю

Викладачі кафедри фінансів, банківської справи та страхування УНУС стали учасниками V Міжнародної програми наукового стажування «Нобелівські лауреати: вивчення досвіду та професійних досягнень для формування успішної особистості та трансформації оточуючого світу».

09.08.2022
Фінанси в Уманському НУС: переваги та недолікиЧитати повністю

Фінанси в Уманському НУС: переваги та недоліки

Вступна кампанія - 2022 у розпалі! Тож розглянемо переваги та недоліки спеціальності "Фінанси, банківська справа та страхування", а також чому варто обрати саме Уманський національний університет садівництва.

01.08.2022
У новий навчальний рік - з новими знаннямиЧитати повністю

У новий навчальний рік - з новими знаннями

Кандидати економічних наук, доценти кафедри фінансів, банківської справи та страхування Світлана ВЛАСЮК і Леся БАРАБАШ долучилися до Літньої школи АПД, тематика якої цьогоріч була визначена як "Аграрна торговельна політика України - виклики та перспективи в контексті євроінтеграції".

26.07.2022
У полі зору - soft skills викладачаЧитати повністю

У полі зору - soft skills викладача

Soft skills у контексті реалій сьогодення стали об'єктом 5-денного всеукраїнського проєкту для викладачів "Uni-Biz Bridge Camp"