16 листопада на факультеті економіки і підприємництва Уманського національного університету садівництва у рамках вивчення дисципліни «Вступ до спеціальності» відбулася зустріч здобувачів освіти першого рівня (бакалавр) спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» 11-ф групи з гарантом освітньої програми «Фінанси, банківська справа та страхування», к.е.н., доцентом кафедри фінансів, банківської справи та страхування Лесею БАРАБАШ.
Психологічна підтримка на варті здоров’я студентів
16 листопада на кафедрі фінансів, банківськох справи та страхування факультету економіки і підприємництва Уманського національного університету садівництва була зорганізована онлайн зустріч здобувачів освіти першого рівня (бакалавр) спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» з практичним психологом університету Валентиною МАЗУРЕНКО.
Участь фінансистів у XIV Всеукраїнській науковій конференції за міжнародною участю «Актуальні питання сучасної економіки»
Викладачі та здобувачі освіти всіх рівнів спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» 15 листопада взяли участь у традиційній щорічній конференції факультету економіки і підприємництва УНУС "Актуальні питання сучасної економіки".
Перспектива стажування за кордоном: можливості для фінансистів
15 листопада на кафедрі фінансів, банківської справи та страхування Уманського національного університету садівництва студенти 11-ф групи, в межах вивчення дисципліни «Вступ до спеціальності», зустрілися зі стейкхолдером, директором Центру міжнародної освіти та співпраці УНУС Василем АНДРУСЯКОМ на тему: «Перспектива стажування за кордоном».
Про бібліотеку – фінансистам: цікаво, доступно, корисно
На семінарському занятті дисципліни «Вступ до спеціальності» здобувачами освіти 11-ф групи спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» УНУС першого рівня вищої освіти (бакалавр) розглядалося питання функціонування університетської бібліотеки.