26.07.2022
У полі зору - soft skills викладачаЧитати повністю

У полі зору - soft skills викладача

Soft skills у контексті реалій сьогодення стали об'єктом 5-денного всеукраїнського проєкту для викладачів "Uni-Biz Bridge Camp"

21.07.2022
Участь викладачів кафедри фінансів, банківської справи та страхування в онлайн-тренінгу «Розвиток Soft Skills для реалізації потенціалу молодих вчених»Читати повністю

19 липня викладачі кафедри фінансів, банківської справи та страхування взяли участь в онлайн-тренінгу на тему: «Розвиток Soft Skills для реалізації потенціалу молодих вчених».

Фінальний етап навчання для бакалаврів Читати повністю

Фінальний етап навчання для бакалаврів

Кожна праця повинна мати свій підсумок. І навчання також. Тому щорічно, на початку літа, здобувачі освіти першого (бакалаврського) рівня проходять підсумкові випробування - атестаційний іспит.

07.06.2022
Відбулася ІІІ Всеукраїнська науково-практична Інтернет-конференція «Розвиток фінансово-кредитних систем: виклики сьогодення»Читати повністю

06 червня на кафедрі фінансів, банківської справи та страхування УНУС відбулася ІІІ Всеукраїнська науково-практична Інтернет-конференція «Розвиток фінансово-кредитних систем: виклики сьогодення».

Наука у воєнний часЧитати повністю

Наука у воєнний час

Доцент кафедри фінансів банківської справи та страхування УНУС Юлія Улянич взяла участь у заході від МОН "Наука у воєнний час: інноваційний і технологічний розвиток для здобуття перемоги та відновлення України".

Наукова діяльність – безперервний процес розвитку та співпраціЧитати повністю

Наукова діяльність – безперервний процес розвитку та співпраці

2 червня представники кафедри фінансів, банківської справи та страхування Уманського НУС взяв участь у Міжнародній науково-практичній інтернет-конференції «Вдосконалення фінансово-кредитного механізму забезпечення інноваційного розвитку аграрного сектору економіки, сільських територій України та країн V-4».