02.01.2024
Захист звітів здобувачів вищої освіти освітнього рівня «Доктор філософії»Читати повністю

Захист звітів здобувачів вищої освіти освітнього рівня «Доктор філософії»

На кафедрі фінансів, банківської справи та страхування Уманського національного університету садівництва відбувся розгляд і обговорення звітів здобувачів наукового ступеня «Доктор філософії» спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок

26.12.2023
Визначено переможців І туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 072 Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринокЧитати повністю

Кафедрою фінансів, банківської справи та страхування Уманського національного університету садівництва було організовано та проведено І тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 072 Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок

22.12.2023
Вітаємо магістрів спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» з успішним захистом кваліфікаційних робіт!Читати повністю

На кафедрі фінансів, банківської справа та страхування відбувся захист кваліфікаційних робіт здобувачів другого (магістерський) рівня вищої освіти денної і заочної форм навчання спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» за освітньо-професійною програмою «Фінанси, банківська справа та страхування»

Фінальний крок освітнього етапуЧитати повністю

Фінальний крок освітнього етапу

15 грудня на кафедрі фінансів, банківської справи та страхування Уманського національного університету садівництва розпочався захист кваліфікаційних робіт здобувачів освіти другого (магістерський) рівня спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування».

Знання упереджують ризикиЧитати повністю

Знання упереджують ризики

Здобувачі освіти освітньої програми "Фінанси, банківська справа та страхування" першого (бакалаврський) і другого (магістерський) рівнів освіти. разом із науково-педагогічними працівниками кафедри фінансів, банківської справи та страхування, долучилися до вебінару "Правова свідомість і обізнаність у запобіганні корупції"

Академічна доброчесність - основа професійного успіхуЧитати повністю