Меню

Новини

22.09.2023
Участь НПП кафедри у науково-практичній конференції Трансформації особистості, суспільства та ринку праці: виклики майбутнього та вплив на освіту»Читати повністю

Участь НПП кафедри у науково-практичній конференції Трансформації особистості, суспільства та ринку праці: виклики майбутнього та вплив на освіту»

Викладачі кафедри фінансів, банківської справи та страхування Уманського національного університету садівництва взяли участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Трансформації особистості, суспільства та ринку праці: виклики майбутнього та вплив на освіту», зорганізовану та проведену Харківським національним університетом імені В.Н. Каразіна в рамках проєкту СВНЕ Erasmus+ DEFEP «Дистанційна освіта майбутнього: кращі практики ЄС у відповідь на запити сучасних здобувачів вищої освіти і представників ринку праці» 20-22 вересня 2023 року у змішаному форматі.

Читати повністю

21.09.2023
Знайомимося з особливостями роботи у системі Moodle» Читати повністю

Знайомимося з особливостями роботи у системі Moodle»

21 вересня викладачі кафедри фінансів, банківської справи та страхування, у рамках заходів сприяння розвитку викладацької майстерності науково-педагогічних працівників Уманського національного університету садівництва, взяли участь в онлайн-вебінарі «Особливості роботи у системі Moodle».

Читати повністю

21.09.2023
Робоче засідання зі здобувачами ступеня вищої освіти доктор філософіїЧитати повністю

Робоче засідання зі здобувачами ступеня вищої освіти доктор філософії

21 вересня відбулося організаційне засідання зі здобувачами ступеня вищої освіти доктор філософії, 2023 р. вступу на рівні факультету економіки і підприємництва Уманського національного університету садівництва, в якому взяли участь студенти спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок» третього рівня вищої освіти.

Читати повністю

15.08.2023
Форум молодіжних лідерів «Youth Wins» - можливість для розвитку soft skills для студентів-фінансистів Читати повністю

Форум молодіжних лідерів «Youth Wins» - можливість для розвитку soft skills для студентів-фінансистів

Студенти спеціальності 072 "Фінанси, банківська справа та страхування" завжди намагаються використати вільний час з користю для себе, зокрема - для розвитку професійних можливостей.

Читати повністю

08.08.2023
Практики багато не буває!Читати повністю

Практики багато не буває!

Основна ціль кожного здобувача освіти спеціальності 072 "Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок", який живе в ритмі часу й актуальностей ринку праці, - сформувати грунтовний базис профільних знань і набути професійних вмінь і навичок. І таким є цільове спрямовування освітніх програм "Фінанси, банківська справа та страхування" освітного ступеня бакалавр, що передбачають грунтовну практичну підготовку обсягом 12 кредитів.

Читати повністю