02.06.2022
Робота секції фінансів, банківської справи та страхування Всеукраїнської студентської Наукової конференції, приуроченої 135-річчю від дня народження видатного вченого і педагога у галузі селекції і насінництва Івана Максимовича ЄремєєваЧитати повністю

Щороку студенти спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» є учасниками Всеукраїнської студентської наукової конференції Уманського національного університету садівництва. Виступи були представлені українською й англійською мовами

Банківський нагляд під час воєнного стануЧитати повністю

Банківський нагляд під час воєнного стану

Національний банк вживає чергових заходів для підтримання стабільності банківської системи на час дії в Україні воєнного стану. Пріоритетом для Національного банку є підтримка стабільності банківської системи шляхом мінімізації негативного впливу наслідків військової агресії росії проти України.

Страхування під час війниЧитати повністю

Страхування під час війни

«Страхові послуги та діяльність страхових організацій під час військового вторгнення» – такку тему розкрили під час відкритої лекції з дисципліни «Фінансові студії» для здобувачів освіти першого (бакалаврського) рівня запрошений стейкголдер, заступник директора Уманського регіонального центру АТ «СГ ТАС» (приватне) Владислав Китайгородський спільно з лектором, кандидатом економічних наук, доцентом Наталією Бондаренко

Вітаємо з нагородою!Читати повністю

Вітаємо з нагородою!

Колектив кафедри фінансів, банківської справи та страхування вітає завідувачку кафедри, докторку економічних наук, доцентку Олену ПРОКОПЧУК з почесною нагородою - грамотою Уманського національного університету садівництва.

Кредитування аграріїв – один з головних пріоритетів банківЧитати повністю

Кредитування аграріїв – один з головних пріоритетів банків

Актуальну тему – «Кредитування підприємств аграрної сфери» – розкрили під час відкритої лекції з дисципліни «Фінанси підприємства» для здобувачів освіти першого (бакалаврського) рівня запрошений стейкголдер, головний експерт з питань обслуговування малого та середнього бізнесу АТ «Райффайзен Банк» Майя ЯКОВЕНКО, спільно з лектором, кандидатом економічних наук, доцентом Наталею БОНДАРЕНКО.

День банківського працівника – свято фінансистів-інтелектуалівЧитати повністю

День банківського працівника – свято фінансистів-інтелектуалів

День банківських працівників відзначається в Україні щорічно 20 травня. Цим святом держава, відповідно до Указу Президента України від 6 березня 2004 року № 316/04, підкреслює важливу роль банківської системи і значний внесок банківських працівників у розвиток економіки України та забезпечення її фінансової стабільності.