Меню

Новини

06.04.2022
Відбувся круглий стіл на тему  «Розвиток страхового ринку України»Читати повністю

Відбувся круглий стіл на тему «Розвиток страхового ринку України»

06 квітня кафедрою фінансів, банківської справи та страхування Уманського національного університету садівництва було проведено круглий стіл на тему «Розвиток страхового ринку України».

Читати повністю

04.04.2022
Про платежі цікаво та з практичної точки зоруЧитати повністю

Про платежі цікаво та з практичної точки зору

У рамках вивчення дисципліни «Інформаційні системи і технології у фінансах» 11-кф групою, гостьовим лектором до вивчення теми «Системи електронних платежів в Україні і світі» був запрошений співзасновник Pro/line Trading (Постачальник телекомунікаційного обладнання в м. Умань) Костянтин Улянич

Читати повністю

21.03.2022
Лекція іноземною мовою з дисципліни "Бюджетна система"Читати повністю

Лекція іноземною мовою з дисципліни "Бюджетна система"

21 березня для здобувачів освіти 41-ф і 21к-ф груп денної форми навчання спеціальності 072 « Фінанси, банківська справа та страхування) було проведено лекцію з навчальної дисципліни «Бюджетна система» англійською мовою на тему: «Бюджетний дефіцит та джерела його фінансування».

Читати повністю

18.03.2022
Навчання як інструмент подолання стресуЧитати повністю

Навчання як інструмент подолання стресу

Колективом кафедри фінансів, банківської справи та страхування було організовано та проведено засідання студентського наукового гуртка «Юний фінансист». Метою засідання стало обговорення зі студентством ролі навчання під час війни.

Читати повністю

22.02.2022
Дуальна освіта фінансистів: вдалий стартЧитати повністю

Дуальна освіта фінансистів: вдалий старт

Здобувачка вищої освіти першого (бакалаврського) рівня, яка навчається за спеціальністю 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» Ірина КОЦУРЕНКО (21-ф група) розпочала практичну реалізацію дульної форми навчання в рамках Відокремленого підрозділу ПАТ «МХП» СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР «ФІНАНСИ».

Читати повністю

15.02.2022
Студентоцентризм - основа розвитку вищої освітиЧитати повністю

Студентоцентризм - основа розвитку вищої освіти

Колектив кафедри фінансів, банківської справи та страхування тримає руку на пульсі подій і новин вищої освіти. А тому, з метою підвищення якості освіти здобувачів першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів, науково-педагогічні працівники долучилися до вебінару НАЗЯВО "Як знайти формулу студентоцентрованої освіти?"

Читати повністю