04.11.2022
Англійська мова – необхідна актуальність для кар’єрного зростанняЧитати повністю

Англійська мова – необхідна актуальність для кар’єрного зростання

30.10.2022
Дуальна освіта розширює межі знань фінансистівЧитати повністю

Дуальна освіта розширює межі знань фінансистів

27 жовтня відбулося засідання студентського наукового гуртка «Юний фінансист» кафедри фінансів, банківської справи та страхування Уманського національного університету садівництва, присвячене досвіду навчання за дууальною формою освіти.

25.10.2022
«ЯРМАРОК ВАКАНСІЙ – 2022» на кафедрі фінансів, банківської справи та страхуванняЧитати повністю

Студенти спеціальності фінанси, банківська справа та страхування Уманського національного університету садівництва долучилися до професійного тренінгу з працевлаштування «Ярмарок вакансій – 2022», що проводився відділом професійно-кар'єрної орієнтації УНУС.

18.10.2022
Спільна лекція зі стейкхолдером з навчальної дисципліни «Страхова справа»Читати повністю

Спільна лекція зі стейкхолдером з навчальної дисципліни «Страхова справа»

18 жовтня завідувачем кафедри фінансів, банківської справи та страхування Оленою ПРОКОПЧУК та керівником ЦОК Черкаської дирекції ПрАТ «СК «АРСЕНАЛ Страхування» в м. Умань, стейкхолдером освітньо-професійної програми «Фінанси, банківська справа та страхування» першого рівня вищої освіти (бакалавр) Оксаною ОСТРОУШКО було проведено спільну лекцію на тему «Страхова організація як основа страхової системи» для студентів 11к-ф групи.

14.10.2022
Засідання студентського наукового гуртка кафедри фінансів, банківської справи та страхуванняЧитати повністю

13 жовтня відбулося чергове засідання студентського наукового гуртка кафедри фінансів, банківської справи та страхування «Юний фінансист».

Поєднання теорії та практики зі страхуванняЧитати повністю

Поєднання теорії та практики зі страхування

12 жовтня завідувачем кафедри фінансів, банківської справи та страхування Оленою ПРОКОПЧУК та менеджером з питань регіонального розвитку «Страхової компанії «УНІКА Життя» Юрієм МОЦНИМ було проведено спільну лекцію на тему «Накопичувальне страхування життя»