Ідеальна формула навчанняЧитати повністю

Ідеальна формула навчання

Ідеальною є формула, коли формальна освіта доповнюється неформальною та самоосвітою, щоб досвід, отриманий внаслідок саморозвитку, доповнював той, якого студенти набувають у навчальних закладах.

Про податки здобувачам освіти від практиківЧитати повністю

Про податки здобувачам освіти від практиків

Особливості оподаткування підприємств аграрної сфери розкрили під час відкритої лекції з дисципліни "Податкова система" для здобувачів освіти першого (бакалаврського) рівня запрошені стейкголдери, бухгалтери ТОВ "Black Sea Agro" Катерина БУЗИНОВСЬКА та Людмила ЧЕРНЕНКО спільно з лектором, кандидатом економічних наук, доцентом Лесею БАРАБАШ.

Наукове спілкування - основа розвиткуЧитати повністю

Наукове спілкування - основа розвитку

12 травня доцент кафедри фінансів, банківської справи та страхування Леся БАРАБАШ взяла участь у відкритті ІІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Авіація, промисловість, суспільство», що проходила на базі Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ.

10.05.2022
Волонтерство не знає кордонівЧитати повністю

Волонтерство не знає кордонів

6 травня колективом кафедри фінансів, банківської справи та страхування було проведено зустріч з координатором по роботі з біженцями з України, доктором економічних наук, професором Державної вищої професійної школа в Коніні Тетяною Чернявською на тему: «Волонтерська робота освітян Польщі в питанні допомоги Україні»..

Англійською мовою про сучасні реалії очима студента-фінансистаЧитати повністю

Англійською мовою про сучасні реалії очима студента-фінансиста

4 травня студентка 21-ф групи Вікторія Заярна взяла участь в англомовному засіданні студентського наукового гуртка на рівні факультету економіки і підприємництва, що проходило в онлайн-форматі.

У фокусі гуртківців з «Юного фінансиста» – страхова сфера країниЧитати повністю

У фокусі гуртківців з «Юного фінансиста» – страхова сфера країни

27 квітня відбулось засідання студентського наукового гуртка кафедри фінансів, банківської справи та страхування «Юний фінансист».