Науково-методичний семінар «Фінансовий банківський менеджмент»Читати повністю

Науково-методичний семінар «Фінансовий банківський менеджмент»

27 квітня в рамках міжуніверситетської угоди про співпрацю, викладачами кафедри фінансів, банківської справи та страхування Уманського НУС, спільно з викладачами кафедри економіки та фінансів Херсонського ДЕАУ, було організовано та проведено Науково-методичний семінар в дистанційній формі на тему «Фінансовий банківський менеджмент».

23.04.2022
Вітаємо з Великоднем!Читати повністю

Вітаємо з Великоднем!

Великдень сходить на землю... Однак цього року ми, як ніколи, відчуваємо смак кожного дня, кожної краплини нашого життя. Тож у цей Великий день і надалі у серцях наших грає музика любові, а світло душ освяває шлях кожного!

Реалії майбутнього – це наука сьогодніЧитати повністю

Реалії майбутнього – це наука сьогодні

20 квітня колектив науковців кафедри фінансів, банківської справи та страхування Уманського НУС долучився до ІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Інноваційне підприємництво та торгівля: сучасний стан та перспективи розвитку» Херсонського державного аграрно-технологічного університету.

20.04.2022
Практичними прикладами про теоретичні постулати агрострахової справиЧитати повністю

Практичними прикладами про теоретичні постулати агрострахової справи

20 квітня завідувачем кафедри фінансів, банківської справи та страхування, д.е.н., доцентом Оленою Прокопчук разом із запрошеним стейкхолдером – генеральним директором ТОВ «Агроріск» Ганною Копачевською було проведено лекційне заняття з навчальної дисципліни «Страхові послуги та діяльність страхових організацій» на тему «Сільськогосподарське страхування».

18.04.2022
Як зібратися і написати дипломну чи курсову роботу, коли йде війна?Читати повністю

Як зібратися і написати дипломну чи курсову роботу, коли йде війна?

18 квітня викладачі кафедри фінансів, банківської справи та страхування та студенти 11-кф та 31-ф групи спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» долучилися до онлайн-заходу на тему «Як зібратися і написати дипломну чи курсову роботу, коли йде війна?»

06.04.2022
Лекція зі стейкхолдером з навчальної дисципліни «Страхові послуги та діяльність страхових організацій»Читати повністю

06 квітня завідувачем кафедри фінансів, банківської справи та страхування, д.е.н., доцентом Оленою Прокопчук разом із запрошеним стейкхолдером – керівником ЦОК Черкаської дирекції ПрАТ «СК «АРСЕНАЛ Страхування» в м. Умань Оксаною Остроушко було проведено заняття з навчальної дисципліни «Страхові послуги та діяльність страхових організацій» на тему «Медичне страхування».