Меню

Новини

18.03.2022
Навчання як інструмент подолання стресуЧитати повністю

Навчання як інструмент подолання стресу

Колективом кафедри фінансів, банківської справи та страхування було організовано та проведено засідання студентського наукового гуртка «Юний фінансист». Метою засідання стало обговорення зі студентством ролі навчання під час війни.

Читати повністю

22.02.2022
Дуальна освіта фінансистів: вдалий стартЧитати повністю

Дуальна освіта фінансистів: вдалий старт

Здобувачка вищої освіти першого (бакалаврського) рівня, яка навчається за спеціальністю 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» Ірина КОЦУРЕНКО (21-ф група) розпочала практичну реалізацію дульної форми навчання в рамках Відокремленого підрозділу ПАТ «МХП» СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР «ФІНАНСИ».

Читати повністю

15.02.2022
Студентоцентризм - основа розвитку вищої освітиЧитати повністю

Студентоцентризм - основа розвитку вищої освіти

Колектив кафедри фінансів, банківської справи та страхування тримає руку на пульсі подій і новин вищої освіти. А тому, з метою підвищення якості освіти здобувачів першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів, науково-педагогічні працівники долучилися до вебінару НАЗЯВО "Як знайти формулу студентоцентрованої освіти?"

Читати повністю

15.02.2022
Дуальна освіта - форма фахового становлення фінансистаЧитати повністю

Дуальна освіта - форма фахового становлення фінансиста

14 лютого здобувачі освіти ОПП "Фінанси, банківська справа та страхування" першого (бакалаврського) рівня отримали чудову нагоду фахового розвитку та вдосконалення набутих під час навчання кометентностей, адже між Уманським національним університетом садівництва та групою компаній ПАТ «Миронівський хлібопродукт» були підписані дво- та тристоронні договори про здобуття вищої освіти за денною формою навчання з елементами дуальної форми освіти здобувачів, які навчаються за спеціальністю 072 «Фінанси, банківська справа та страхування».

Читати повністю

10.02.2022
Практика фахового спілкування англійською мовою на засіданнях студентського наукового гуртка «Юний фінансист»Читати повністю

Практика фахового спілкування англійською мовою на засіданнях студентського наукового гуртка «Юний фінансист»

10 лютого студентами та викладачами кафедри фінансів, банківської справи та страхування було організовано та проведено у дистанційній формі на основі платформи Zoom засідання студентського наукового гуртка «Юний фінансист».

Читати повністю

09.02.2022
Віртуальна мобільність: співпраця триваєЧитати повністю

Віртуальна мобільність: співпраця триває

Під час проходження лекційної частини дисципліни "Фінанси" здобувачі освіти мали можливість ознайомитися з особливостями організації та функціонування фінансів Європейського Союзу у рамках лекційного заняття, проведеного доцентом Мазовецького державного університету в Плоцьку (Польща) Славоміром Ковальським .

Читати повністю