Студентоцентризм - основа розвитку вищої освітиЧитати повністю

Студентоцентризм - основа розвитку вищої освіти

Колектив кафедри фінансів, банківської справи та страхування тримає руку на пульсі подій і новин вищої освіти. А тому, з метою підвищення якості освіти здобувачів першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів, науково-педагогічні працівники долучилися до вебінару НАЗЯВО "Як знайти формулу студентоцентрованої освіти?"

Дуальна освіта - форма фахового становлення фінансистаЧитати повністю

Дуальна освіта - форма фахового становлення фінансиста

14 лютого здобувачі освіти ОПП "Фінанси, банківська справа та страхування" першого (бакалаврського) рівня отримали чудову нагоду фахового розвитку та вдосконалення набутих під час навчання кометентностей, адже між Уманським національним університетом садівництва та групою компаній ПАТ «Миронівський хлібопродукт» були підписані дво- та тристоронні договори про здобуття вищої освіти за денною формою навчання з елементами дуальної форми освіти здобувачів, які навчаються за спеціальністю 072 «Фінанси, банківська справа та страхування».

10.02.2022
Практика фахового спілкування англійською мовою на засіданнях студентського наукового гуртка «Юний фінансист»Читати повністю

10 лютого студентами та викладачами кафедри фінансів, банківської справи та страхування було організовано та проведено у дистанційній формі на основі платформи Zoom засідання студентського наукового гуртка «Юний фінансист».

Віртуальна мобільність: співпраця триваєЧитати повністю

Віртуальна мобільність: співпраця триває

Під час проходження лекційної частини дисципліни "Фінанси" здобувачі освіти мали можливість ознайомитися з особливостями організації та функціонування фінансів Європейського Союзу у рамках лекційного заняття, проведеного доцентом Мазовецького державного університету в Плоцьку (Польща) Славоміром Ковальським .

Виробнича практика бакалаврів-фінансистівЧитати повністю

Виробнича практика бакалаврів-фінансистів

Важливою складовою навчального процесу студентів спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти є навчальна та виробнича практики. Навчальна практика доповнює цикл професійної підготовки майбутніх фахівців фінансової сфери на 1–2 курсах, а виробнича – супроводжує під час 3 і 4 курсів.

19.01.2022
Вітаємо переможців І туру Всеукраїнського конкурсу на кращу студентську наукову роботу за напрямом «Фінанси, банківська справа та страхування»Читати повністю

Науково-педагогічний колектив кафедри фінансів, банківської справи та страхування вітає переможців і рекомендує їх до участі у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт.