31.12.2021
Дякуємо за рік 2021! Вітаємо з Новим роком !Читати повністю

Дякуємо за рік 2021! Вітаємо з Новим роком !

Ми щиро вдячні всім - спільноті Уманського національного університету садівництва, роботодавцям, випускникам, студентам, абітурієнтам - за ці 365 днів, проведених разом.

Вітаємо магістрів з успішним захистом кваліфікаційних робіт!Читати повністю

Вітаємо магістрів з успішним захистом кваліфікаційних робіт!

21-23 грудня на кафедрі фінансів, банківської справи та страхування Уманського національного університету садівництва проходив захист кваліфікаційних робіт магістрів.

20.12.2021
Активна громадянська позиція - основа професійної складової фінансистаЧитати повністю

Активна громадянська позиція - основа професійної складової фінансиста

Активна громадянська позиція, готовність детально досліджувати проблемні фінансові й економічні питання та суспільні виклики - такі сьогодні головні риси студента - фінансиста. І яскравим прикладом зазначеного є здобувач освіти другого (магістерського) рівня першого року навчання Денис Гузар.

17.12.2021
Викладачі кафедри фінансів, банківської справи та страхування - учасники Міжнародної науково-практичної конференціїЧитати повністю

Колектив кафедри фінансів, банківської справи та страхування Уманського національного університету садівництва долучився до Міжнародної науково-практичної конференції на тему: «ФІНАНСОВИЙ МЕХАНІЗМ СТАЛОГО АГРАРНОГО РОЗВИТКУ: сучасний стан та перспективи»

Герої поміж насЧитати повністю

Герої поміж нас

На кафедрі фінансів, банківської справи та страхування відбулася виховна година на тему «Герої серед нас», що проходила у рамках Всеукраїнської кампанії «16 днів проти насильства».