Меню

Новини

07.08.2023
Проходження фінансистами онлайн-практики в ПАТ КБ «ПриватБанк»Читати повністю

Проходження фінансистами онлайн-практики в ПАТ КБ «ПриватБанк»

Cтуденти 31-ф групи мали можливість здобути практичний досвід з банківської справи, пройшовши виробничу онлайн-практику, що відповідає рівню підготовки «Спеціаліст з просування банківських продуктів 1-го рівня».

Читати повністю

28.07.2023
Навчальна практика - основа професійного зростанняЧитати повністю

Навчальна практика - основа професійного зростання

Основою формування фахових знань і навичок у фінансистів нового покоління є глибинне розуміння основ професії. На допомогу у цьому приходить цикл навчальних практик, що дають можливість здобувачам освіти краще засвоїти набуті протягом навчання академічні знання та зрозуміти особливості їх застосування в прикладних аспектах.

Читати повністю

05.07.2023
Трансформація вищої освіти: від офлайн до онлайнЧитати повністю

Трансформація вищої освіти: від офлайн до онлайн

Колектив кафедри фінансів, банківської справи та страхування долучився до іжнародного форуму освітян і роботодавців «Дистанційна освіта майбутнього: виклики та перспективи» за проєктом Розвитку потенціалу вищої освіти програми Erasmus+ DEFEP «Дистанційна освіта майбутнього: кращі практики ЄС у відповідь на запити сучасних здобувачів вищої освіти і представників ринку праці».

Читати повністю

23.06.2023
Розширюючи горизонти: неформальна освіта на допомогу освітньому процесуЧитати повністю

Розширюючи горизонти: неформальна освіта на допомогу освітньому процесу

Здобувачі освіти освітньо-професійної програми "Фінанси, банківська справа та страхування" першого рівня (бакалавр) у межах неформальної складової вивчення дисципліни "Психологія фінансів" використали онлайн-платформу Prometheus і додатково пройшли курс "Особистий і сімейний бюджет".

Читати повністю

22.06.2023
Атестація здобувачів освіти спеціальності 072 "Фінанси, банківська справа та страхування" першого рівня (бакалавр)Читати повністю

Атестація здобувачів освіти спеціальності 072 "Фінанси, банківська справа та страхування" першого рівня (бакалавр)

З 15 по 20 червня на кафедрі фінансів, банківської спрваи та страхування Уманського національного університету садівництва проходила пдсумкова атестація здобувачів освіти першого (бакалаврського) рівня освітньо-професійної програми "Фінанси, банківська справа та страхування" спеціальності 072 "Фінанси, банківська справа та страхування".

Читати повністю

21.06.2023
Психологічні аспекти у фінансовій сфері: інноваційний підхід для традиційної професіїЧитати повністю

Психологічні аспекти у фінансовій сфері: інноваційний підхід для традиційної професії

Особливість професії фінансиста - це дивитися на об'єкт дослідження під різними кутами зору, аби скласти повну картину його поточного стану, зауважити на минулих тенденціях і спрогнозувати перспективний розвиток.

Читати повністю