Меню

Новини

13.02.2023
Інтеграційні процеси агросектору України до ЄСЧитати повністю

Інтеграційні процеси агросектору України до ЄС

Викладачі кафедри фінансів, банківської справи та страхування УНУС взяли участь в онлайн-заході «Оцінка процесу інтеграції агросектору України до ЄС».

Читати повністю

08.02.2023
Участь викладачів кафедри у Міжнародних конференціяхЧитати повністю

Участь викладачів кафедри у Міжнародних конференціях

Наукова робота кафедри фінансів, банківської справи та страхування Уманського національного університету садівництва проводиться відповідно фахового спрямування та тематики наукових досліджень, що дозволяє викладачам бути активними учасниками міжнародних наукових конференцій.

Читати повністю

03.02.2023
Цифрова трансформація - необхідність сьогоденняЧитати повністю

Цифрова трансформація - необхідність сьогодення

"Цифрова трансофрмація наукової діяльності у закладах вищої освіти в умовах євройнтеграції" - саме таку назву носив круглий стіл, що проходив в онлайн форматі й учасниками якого стали науково-педагогічні працівники кафндри фінансів, банківської справи та страхування Уманського національного університету садівництва.

Читати повністю

28.01.2023
Дуальна освіта фінансистів: вдале та перспективне продовженняЧитати повністю

Дуальна освіта фінансистів: вдале та перспективне продовження

У рамках підписаних угод між Уманським національним університетом садівництва та групою компаній ПАТ «Миронівський хлібопродукт» поновлено й укладено на новий термін тристоронню угоду

Читати повністю

30.12.2022
Навчаємось з думкою про перспективуЧитати повністю

Навчаємось з думкою про перспективу

27 грудня кандидатки економічних наук, доцентки Леся БАРАБАШ, Світлана ВЛАСЮК і Наталія БОНДАРЕНКО долучилися до віртуальної екскурсії музеєм грошей Національного банку України з теми «Історія грошового обігу України».

Читати повністю

23.12.2022
Актуальності на часі: в полі зору вплив кліматичних змінЧитати повністю

Актуальності на часі: в полі зору вплив кліматичних змін

Викладачі кафедри фінансів, банківської справи та страхування УНУС взяли участь у V Міжнародній науково-практичній конференції «Кліматичні зміни та сільське господарство. Виклики для аграрної науки та освіти».

Читати повністю