Меню

Новини

01.11.2023
Участь в обговоренні освітніх програм - необхідний обмін досвідом Читати повністю

Участь в обговоренні освітніх програм - необхідний обмін досвідом

Освітня програма спеціальності - один з основних документів, що узагальнює організацію перебігу освітнього процесу в сучасній вищій школі. Саме тому й підхід до розробки освітньої програми має бути грунтовним і враховувати сучасні освітні тенденції і вимоги роботодавців.

Читати повністю

31.10.2023
Участь викладачів кафедри фінансів, банківської справи та страхування у Міжкафедральному семінарі «Проєкти за програмою ЄС Еразмус+: нові можливості та перспективи для ЗВО України»Читати повністю

Участь викладачів кафедри фінансів, банківської справи та страхування у Міжкафедральному семінарі «Проєкти за програмою ЄС Еразмус+: нові можливості та перспективи для ЗВО України»

27 жовтня на факультеті економіки і підприємництва Уманського національного університету садівництва відбувся міжкафедральний семінар з проєктної діяльності ЗВО на тему: «Проєкти за програмою ЄС Еразмус+: нові можливості та перспективи для ЗВО України», участь у якому взяли науково-педагогічні працівники кафедри фінансів, банківської справи та страхування.

Читати повністю

25.10.2023
Гармонія теорії та практики: особливості управління кредитним портфелем банку у контексті дисципліни «Банківський менеджмент»Читати повністю

Гармонія теорії та практики: особливості управління кредитним портфелем банку у контексті дисципліни «Банківський менеджмент»

У межах вивчення дисципліни «Банківський менеджмент» і в рамках плану робочої програми відбулося відкрите заняття на тему: «Кредитний портфель комерційного банку»

Читати повністю

20.10.2023
Наукова діяльність здобувачів освіти спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок»Читати повністю

Наукова діяльність здобувачів освіти спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок»

Студенти другого (магістерський) рівня та здобувачі освіти третього рівня (доктор філософії) спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок» плідно попрацюють у 2023р. на міжнародних конференціях за кордоном, свідченням чого є отримані сертифікати учасників.

Читати повністю

20.10.2023
Поглиблене вивчення кредитування: актуальні тенденції та інновації в банківському секторіЧитати повністю

Поглиблене вивчення кредитування: актуальні тенденції та інновації в банківському секторі

У рамках вивчення предмету «Фінанси підприємства» та відповідно до навчального плану відбулося відкрите заняття на тему: «Кредитування підприємств»

Читати повністю