Меню

Новини

09.06.2022
Фінальний етап навчання для бакалаврів Читати повністю

Фінальний етап навчання для бакалаврів

Кожна праця повинна мати свій підсумок. І навчання також. Тому щорічно, на початку літа, здобувачі освіти першого (бакалаврського) рівня проходять підсумкові випробування - атестаційний іспит.

Читати повністю

07.06.2022
Відбулася ІІІ Всеукраїнська науково-практична Інтернет-конференція «Розвиток фінансово-кредитних систем: виклики сьогодення»Читати повністю

Відбулася ІІІ Всеукраїнська науково-практична Інтернет-конференція «Розвиток фінансово-кредитних систем: виклики сьогодення»

06 червня на кафедрі фінансів, банківської справи та страхування УНУС відбулася ІІІ Всеукраїнська науково-практична Інтернет-конференція «Розвиток фінансово-кредитних систем: виклики сьогодення».

Читати повністю

03.06.2022
Наука у воєнний часЧитати повністю

Наука у воєнний час

Доцент кафедри фінансів банківської справи та страхування УНУС Юлія Улянич взяла участь у заході від МОН "Наука у воєнний час: інноваційний і технологічний розвиток для здобуття перемоги та відновлення України".

Читати повністю

02.06.2022
Наукова діяльність – безперервний процес розвитку та співпраціЧитати повністю

Наукова діяльність – безперервний процес розвитку та співпраці

2 червня представники кафедри фінансів, банківської справи та страхування Уманського НУС взяв участь у Міжнародній науково-практичній інтернет-конференції «Вдосконалення фінансово-кредитного механізму забезпечення інноваційного розвитку аграрного сектору економіки, сільських територій України та країн V-4».

Читати повністю

02.06.2022
Робота секції фінансів, банківської справи та страхування Всеукраїнської студентської Наукової конференції, приуроченої 135-річчю від дня народження видатного вченого і педагога у галузі селекції і насінництва Івана Максимовича ЄремєєваЧитати повністю

Робота секції фінансів, банківської справи та страхування Всеукраїнської студентської Наукової конференції, приуроченої 135-річчю від дня народження видатного вченого і педагога у галузі селекції і насінництва Івана Максимовича Єремєєва

Щороку студенти спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» є учасниками Всеукраїнської студентської наукової конференції Уманського національного університету садівництва. Виступи були представлені українською й англійською мовами

Читати повністю

26.05.2022
Банківський нагляд під час воєнного стануЧитати повністю

Банківський нагляд під час воєнного стану

Національний банк вживає чергових заходів для підтримання стабільності банківської системи на час дії в Україні воєнного стану. Пріоритетом для Національного банку є підтримка стабільності банківської системи шляхом мінімізації негативного впливу наслідків військової агресії росії проти України.

Читати повністю