22.06.2023
Атестація здобувачів освіти спеціальності 072 "Фінанси, банківська справа та страхування" першого рівня (бакалавр)Читати повністю

З 15 по 20 червня на кафедрі фінансів, банківської спрваи та страхування Уманського національного університету садівництва проходила пдсумкова атестація здобувачів освіти першого (бакалаврського) рівня освітньо-професійної програми "Фінанси, банківська справа та страхування" спеціальності 072 "Фінанси, банківська справа та страхування".

21.06.2023
Психологічні аспекти у фінансовій сфері: інноваційний підхід для традиційної професіїЧитати повністю

Особливість професії фінансиста - це дивитися на об'єкт дослідження під різними кутами зору, аби скласти повну картину його поточного стану, зауважити на минулих тенденціях і спрогнозувати перспективний розвиток.

21.06.2023
Розширюючи горизонти: курси з сучасних аспектів бізнесу, фінансів та підприємництваЧитати повністю

Здобувачі освіти першого (бакалаврського) рівня освіти освітньо-професійної програми «Фінанси, банківська справа та страхування» мали можливість пройти курс неформальної освіти в рамках курсів «Центральний банк та грошово-кредитна система» та «Фінанси підприємств аграрної сфери».

14.06.2023
Неформальна cкладова в освітньому процесі студентів спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування»Читати повністю

Здобувачі першого (бакалаврського) рівня вищої освіти освітньо-професійної програми «Фінанси, банківська справа та страхування» в рамках вивчення дисципліни «Інформаційні системи та технології у фінансах» пройшли курс неформальної освіти «Цифрові комунікації в глобальному просторі»

Річне звітування здобувачів наукового ступеня «Доктор філософії»Читати повністю

Річне звітування здобувачів наукового ступеня «Доктор філософії»

08 червня на кафедрі фінансів, банківської справи та страхування Уманського національного університету садівництва відбувся розгляд і обговорення звітів здобувачів наукового ступеня «Доктор філософії» спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування».

09.06.2023
Засідання робочих груп освітньо-професійних програм спеціальності "Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок"Читати повністю

09 червня робочі групи освітніх програм спеціальності 072 "Фінанси, бюанківська справа, страхування та фондовий ринок" ступенів "Бакалавр", "Магістр" і "Доктор філософії" провели робочу зустріч зі стейкголдером Сергієм ОЛІЙНИКОМ.