Меню

Новини

16.05.2022
Про податки здобувачам освіти від практиківЧитати повністю

Про податки здобувачам освіти від практиків

Особливості оподаткування підприємств аграрної сфери розкрили під час відкритої лекції з дисципліни "Податкова система" для здобувачів освіти першого (бакалаврського) рівня запрошені стейкголдери, бухгалтери ТОВ "Black Sea Agro" Катерина БУЗИНОВСЬКА та Людмила ЧЕРНЕНКО спільно з лектором, кандидатом економічних наук, доцентом Лесею БАРАБАШ.

Читати повністю

12.05.2022
Наукове спілкування - основа розвиткуЧитати повністю

Наукове спілкування - основа розвитку

12 травня доцент кафедри фінансів, банківської справи та страхування Леся БАРАБАШ взяла участь у відкритті ІІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Авіація, промисловість, суспільство», що проходила на базі Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ.

Читати повністю

10.05.2022
Волонтерство не знає кордонівЧитати повністю

Волонтерство не знає кордонів

6 травня колективом кафедри фінансів, банківської справи та страхування було проведено зустріч з координатором по роботі з біженцями з України, доктором економічних наук, професором Державної вищої професійної школа в Коніні Тетяною Чернявською на тему: «Волонтерська робота освітян Польщі в питанні допомоги Україні»..

Читати повністю

05.05.2022
Англійською мовою про сучасні реалії очима студента-фінансистаЧитати повністю

Англійською мовою про сучасні реалії очима студента-фінансиста

4 травня студентка 21-ф групи Вікторія Заярна взяла участь в англомовному засіданні студентського наукового гуртка на рівні факультету економіки і підприємництва, що проходило в онлайн-форматі.

Читати повністю

29.04.2022
У фокусі гуртківців з «Юного фінансиста» – страхова сфера країниЧитати повністю

У фокусі гуртківців з «Юного фінансиста» – страхова сфера країни

27 квітня відбулось засідання студентського наукового гуртка кафедри фінансів, банківської справи та страхування «Юний фінансист».

Читати повністю

27.04.2022
Обговорення ОПП «Фінанси, банківська справа та страхування» першого рівня вищої освіти (бакалавр)Читати повністю

Обговорення ОПП «Фінанси, банківська справа та страхування» першого рівня вищої освіти (бакалавр)

27 квітня робоча група за освітньо-професійньою програмою «Фінанси, банківська справа та страхування» першого рівня вищої освіти (бакалавр) та колектив кафедри фінансів, банківської справи та страхування Уманського національного університету садівництва разом зі стейкголдерами – колегами з кафедри економіки та фінансів Херсонського державного аграрно-економічного університету, в рамках договору про співпрацю між університетами, обговорили перспективи оновлення освітньо-професійної програми 2023 рік.

Читати повністю