Меню

Новини

10.02.2022
Практика фахового спілкування англійською мовою на засіданнях студентського наукового гуртка «Юний фінансист»Читати повністю

Практика фахового спілкування англійською мовою на засіданнях студентського наукового гуртка «Юний фінансист»

10 лютого студентами та викладачами кафедри фінансів, банківської справи та страхування було організовано та проведено у дистанційній формі на основі платформи Zoom засідання студентського наукового гуртка «Юний фінансист».

Читати повністю

09.02.2022
Віртуальна мобільність: співпраця триваєЧитати повністю

Віртуальна мобільність: співпраця триває

Під час проходження лекційної частини дисципліни "Фінанси" здобувачі освіти мали можливість ознайомитися з особливостями організації та функціонування фінансів Європейського Союзу у рамках лекційного заняття, проведеного доцентом Мазовецького державного університету в Плоцьку (Польща) Славоміром Ковальським .

Читати повністю

01.02.2022
Виробнича практика бакалаврів-фінансистівЧитати повністю

Виробнича практика бакалаврів-фінансистів

Важливою складовою навчального процесу студентів спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти є навчальна та виробнича практики. Навчальна практика доповнює цикл професійної підготовки майбутніх фахівців фінансової сфери на 1–2 курсах, а виробнича – супроводжує під час 3 і 4 курсів.

Читати повністю

19.01.2022
Вітаємо переможців І туру Всеукраїнського конкурсу на кращу студентську наукову роботу за напрямом «Фінанси, банківська справа та страхування»Читати повністю

Вітаємо переможців І туру Всеукраїнського конкурсу на кращу студентську наукову роботу за напрямом «Фінанси, банківська справа та страхування»

Науково-педагогічний колектив кафедри фінансів, банківської справи та страхування вітає переможців і рекомендує їх до участі у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт.

Читати повністю

31.12.2021
Дякуємо за рік 2021! Вітаємо з Новим роком !Читати повністю

Дякуємо за рік 2021! Вітаємо з Новим роком !

Ми щиро вдячні всім - спільноті Уманського національного університету садівництва, роботодавцям, випускникам, студентам, абітурієнтам - за ці 365 днів, проведених разом.

Читати повністю

23.12.2021
Вітаємо магістрів з успішним захистом кваліфікаційних робіт!Читати повністю

Вітаємо магістрів з успішним захистом кваліфікаційних робіт!

21-23 грудня на кафедрі фінансів, банківської справи та страхування Уманського національного університету садівництва проходив захист кваліфікаційних робіт магістрів.

Читати повністю