Переймаємо кращі європейські практики змішаного навчанняЧитати повністю

Переймаємо кращі європейські практики змішаного навчання

З 06 лютого по 13 березня науково-педагогічні працівники кафедри фінансів, банківської справи та страхування стали учасниками міжнародного підвищення кваліфікації на тему: «Інтерактивні технології змішаного навчання припідготовці бакалаврів та магістрів в країнах Європейського Союзу та України».

13.03.2023
Спільна діяльність заради майбутньогоЧитати повністю

Спільна діяльність заради майбутнього

9 березня з навчальної дисципліни «Правове регулювання та безпека банків» була проведена спільна відкрита лекція на тему «Фінансова безпека банківської системи та банківської діяльності» у форматі Zoom-конференції для здобувачів освіти ступеня «Бакалавр» спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування».

13.03.2023
Участь викладачів і здобувачів освіти кафедри фінансів, банківської справи та страхування у міжнародних конференціяхЧитати повністю

Наукова робота кафедри фінансів, банківської справи та страхування Уманського національного університету садівництва незмінно провадиться на умовах сталості й інноваційності. І займаються нею не лише науково-педагогічні працівники, а й здобувачі освіти.

Спільна лекція – спільна роботаЧитати повністю

Спільна лекція – спільна робота

08 березня доцентом кафедри фінансів, банківської справи та страхування Уманського національного університету садівництва Юлією Улянич і доктором економічних наук, професором кафедри фінансів, банківської справи та страхування Вінницького національного аграрного університету Юлією Алескеровою у рамках вивчення дисципліни «Банківська справа» було проведено спільне лекційне заняття на тему «Валютний ринок та валютні операції в період воєнного стану».

Вивчаємо історію грошового обігу УкраїниЧитати повністю

Вивчаємо історію грошового обігу України

28 лютого викладачі та студенти спеціальності фінанси, банківська справа та страхування Уманського національного університету садівництва відвідали спеціальний віртуальний тур на тему «Історія грошового обігу України», зорганізований Музеєм грошей НБУ.