Меню

Новини

14.10.2022
Засідання студентського наукового гуртка кафедри фінансів, банківської справи та страхуванняЧитати повністю

Засідання студентського наукового гуртка кафедри фінансів, банківської справи та страхування

13 жовтня відбулося чергове засідання студентського наукового гуртка кафедри фінансів, банківської справи та страхування «Юний фінансист».

Читати повністю

13.10.2022
Поєднання теорії та практики зі страхуванняЧитати повністю

Поєднання теорії та практики зі страхування

12 жовтня завідувачем кафедри фінансів, банківської справи та страхування Оленою ПРОКОПЧУК та менеджером з питань регіонального розвитку «Страхової компанії «УНІКА Життя» Юрієм МОЦНИМ було проведено спільну лекцію на тему «Накопичувальне страхування життя»

Читати повністю

11.10.2022
Апробація наукових досліджень Читати повністю

Апробація наукових досліджень

З 4 по 6 жовтня у Львівському національному університеті природокористування відбувся знаковий науковий захід, що зібрав наукову спільноту України та зарубіжних країн - XXIIІ Міжнародний науково-практичний форум «Теорія і практика розвитку агропромислового комплексу та сільських територій», у якому з онлайн-доповіддю взяла участь доцентка кафедри

Читати повністю

13.09.2022
Фінансисти вивчали стандарти доброчесності в закладах освітиЧитати повністю

Фінансисти вивчали стандарти доброчесності в закладах освіти

12 вересня студенти спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» першого рівня вищої освіти Уманського національного університету садівництва долучилися до онлайн лекції «Доброчесне середовище в закладах освіти. Важливість і актуальність», зорганізованої Національним агентством з питань запобігання корупції за підтримки Міністерства освіти і науки України та Державної установи «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти».

Читати повністю

08.09.2022
Актуальності банківської справи в Україні: освітньо-практичний поглядЧитати повністю

Актуальності банківської справи в Україні: освітньо-практичний погляд

Для студентів 4-го та 2-го (скороченого) курсів спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» була проведена відкрита лекція з навчальної дисципліни «Банківська система» на тему: «Операції банків з організації розрахунків і обслуговування платіжного обороту клієнтів».

Читати повністю

06.09.2022
Вийшла друком колективна монографія «Стратегія сталого фінансово-економічного розвитку України»Читати повністю

Вийшла друком колективна монографія «Стратегія сталого фінансово-економічного розвитку України»

Викладачі кафедри фінансів, банківської справи та страхування Уманського НУС опублікували колективну монографію «Стратегія сталого фінансово-економічного розвитку України». У монографії викладені результати досліджень сучасних проблем сталого фінансово-економічного розвитку економіки України.

Читати повністю