Наука молода: ознайомлення фінансистів з перспективамиЧитати повністю

Наука молода: ознайомлення фінансистів з перспективами

17 листопада на факультеті економіки і підприємництва Уманського національного університету садівництва здобувачі освіти першого (бакалаврського) рівня спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» взяли участь в онлайн-зустрічі на тему: «Вступ до наукової діяльності кафедри, університету, України та світу» зі стейкхолдером Юлією УЛЯНИЧ, доцентом кафедри фінансів, банківської справи та страхування, заступником декана факультету економіки і підприємництва з наукової роботи.

Першокурсники знайомляться з освітньою програмоюЧитати повністю

Першокурсники знайомляться з освітньою програмою

16 листопада на факультеті економіки і підприємництва Уманського національного університету садівництва у рамках вивчення дисципліни «Вступ до спеціальності» відбулася зустріч здобувачів освіти першого рівня (бакалавр) спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» 11-ф групи з гарантом освітньої програми «Фінанси, банківська справа та страхування», к.е.н., доцентом кафедри фінансів, банківської справи та страхування Лесею БАРАБАШ.

Психологічна підтримка на варті здоров’я студентівЧитати повністю

Психологічна підтримка на варті здоров’я студентів

16 листопада на кафедрі фінансів, банківськох справи та страхування факультету економіки і підприємництва Уманського національного університету садівництва була зорганізована онлайн зустріч здобувачів освіти першого рівня (бакалавр) спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» з практичним психологом університету Валентиною МАЗУРЕНКО.

16.11.2022
Участь фінансистів у XIV Всеукраїнській науковій конференції за міжнародною участю «Актуальні питання сучасної економіки»Читати повністю

Викладачі та здобувачі освіти всіх рівнів спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» 15 листопада взяли участь у традиційній щорічній конференції факультету економіки і підприємництва УНУС "Актуальні питання сучасної економіки".

16.11.2022
Перспектива стажування за кордоном: можливості для фінансистівЧитати повністю

Перспектива стажування за кордоном: можливості для фінансистів

15 листопада на кафедрі фінансів, банківської справи та страхування Уманського національного університету садівництва студенти 11-ф групи, в межах вивчення дисципліни «Вступ до спеціальності», зустрілися зі стейкхолдером, директором Центру міжнародної освіти та співпраці УНУС Василем АНДРУСЯКОМ на тему: «Перспектива стажування за кордоном».