Психологічна підтримка на варті здоров’я студентівЧитати повністю

Психологічна підтримка на варті здоров’я студентів

16 листопада на кафедрі фінансів, банківськох справи та страхування факультету економіки і підприємництва Уманського національного університету садівництва була зорганізована онлайн зустріч здобувачів освіти першого рівня (бакалавр) спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» з практичним психологом університету Валентиною МАЗУРЕНКО.

16.11.2022
Участь фінансистів у XIV Всеукраїнській науковій конференції за міжнародною участю «Актуальні питання сучасної економіки»Читати повністю

Викладачі та здобувачі освіти всіх рівнів спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» 15 листопада взяли участь у традиційній щорічній конференції факультету економіки і підприємництва УНУС "Актуальні питання сучасної економіки".

16.11.2022
Перспектива стажування за кордоном: можливості для фінансистівЧитати повністю

Перспектива стажування за кордоном: можливості для фінансистів

15 листопада на кафедрі фінансів, банківської справи та страхування Уманського національного університету садівництва студенти 11-ф групи, в межах вивчення дисципліни «Вступ до спеціальності», зустрілися зі стейкхолдером, директором Центру міжнародної освіти та співпраці УНУС Василем АНДРУСЯКОМ на тему: «Перспектива стажування за кордоном».

Про бібліотеку – фінансистам: цікаво, доступно, корисноЧитати повністю

Про бібліотеку – фінансистам: цікаво, доступно, корисно

На семінарському занятті дисципліни «Вступ до спеціальності» здобувачами освіти 11-ф групи спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» УНУС першого рівня вищої освіти (бакалавр) розглядалося питання функціонування університетської бібліотеки.

11.11.2022
Вітаємо переможців І туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт!Читати повністю

Вітаємо переможців І туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт!

На виконання наказу МОН від 31 травня 2022 №508 "Про внесення змін до наказу Міністерства освіти і науки України від 05.11.2021 №1179" "Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2021/2022 н.р." серед здобувачів вищої освіти спеціальності 072 "Фінанси, банківська справа та страхування" УНУС було проведено перший тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт