Академічна доброчесність - основа професійного успіху

Академічна доброчесність - основа сучасного освітнього процесу та професійного успіху й зротсання. Тож, аби вкотре зосередитися на основах академічної доброчесності й уникнути потенційних порушень здобувачі освіти першого  (бакалаврський) рівня вищої освіти спеціальності 072 "Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок", разом із викладачами кафедри фінаснів, банківської справи та страхування, взяли участь у семінарі-тренінгу «Академічна доброчесність – шлях до успіху», зорганізованому бібліотекою Уманського національного університету садівництва.

Спікером семінару-тренінгу стала Наталя ОЛЕЙНІЧЕНКО, заступник директора бібліотеки УНУС. Під час заходу учасники не лише ознайомилися з нормативною базою, що забезпечує дотримання норм академічної доброчесності, можливими її порушеннями та відповідальністю, а й долуичлися до профільною гри, в ході якої виявляли й ідентифікували види порушень академічної доброчесності у визначенитх ситуаціях.

По завершенню семінару-тренінгу до учасників звернулася гарант освітньо-професійної програми "Фінанси, банківська справа та страхування" першого (бакалаврський) рівня вищої освіти к.е.н., доцент кафедри фінансів, банківської справи та страхування Леся БАРАБАШ, яка наголосила не лише на важливості дотримання норм академічної доброчесності, а й усвідомленні причинно-наслідковаих зв'язків їх порушень як в академічній, так і в професійній сферах.

Дякуємо колективу бібліотеки УНУС та спікеру Наталі ОЛЕЙНІЧЕНКО за цікавий і змістовний семінар-тренінг!

Леся БАРАБАШ, гарант освітньо-професійної програми "Фінанси, банківська справа та страхування" першого (бакалаврський) рівня вищої освіти к.е.н., доцент кафедри фінансів, банківської справи та страхування