Англійською мовою про сучасні реалії очима студента-фінансиста

4 травня студентка 21-ф групи Вікторія Заярна взяла участь у засіданні студентського наукового гуртка на рівні факультету економіки і підприємництва.

Вікторія на високому рівні представила аудиторії доповідь на тему: “INFORMATION WAR AND PROPAGANDA”.

Питання, що були висвітленні студенткою, наразі є близькими та болючими для українського суспільства. Адже інформаційна зброя принципово відрізняється від усіх інших засобів ведення війни тим, що з її використанням можна вести неоголошені і найчастіше невідомі світу конфлікти.

Особливої небезпеки інформаційній зброї надає багатоваріантність форм і способів її застосування, потайливість і радикальність впливу, висока економічність використання.

Колектив кафедри дякує Вікторії за наполегливість, бажання вдосконалюватись і розвиватись у непростий для всіх час.

Юлія Улянич, керівник студентського наукового гуртка «Юний фінансист»